Příspěvky uživatele - 229.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazení a střih stromu (červenolistá třešeň), 9.11.2016
Tři roky na místě není tak moc: i ve školkách se stromy přesazují (mají přesazovat) cca každé dva roky. Hluboká výsadba není dobrá: kořeny mohou trpět nedostatkem vzduchu (asfyxie) a špatně se pak vyvíjejí. Stejne si strom udělá kořeny jak jemu... celý příspěvek >
Škvoři žerou ve skleníku, 15.6.2016
Když toto není ten případ, pak jaký už? Loni to začalo úplně stejně a ožrali mi vršky paprik a lilků, že jsem z nich neměl vůbec žádnou úrodu. Takže mám jen tak koukat, jak to vše sežerou? Je jiné řešení bez chemie, jak se jich zbavit?
Škvoři žerou ve skleníku, 15.6.2016
Ne, to skutečně nejsou. V noci jsem se samozřejmě díval, ale nic tam nebylo. Právě že jsem dnes škvory přistihnul při činu, proto tvrdím, že to je jejich práce. Asi 20 jsem jich hned zlikvidoval. Dokonce si jeden pochutnával na poupěti, a pod nimi... celý příspěvek >
Škvoři žerou ve skleníku, 15.6.2016
Začaly se mi opět (stejně jako vloni) objevovat díry v listech papriky a lilků ve skleníku. Právě teď jsem na několika takto okousaných rostlinách objevil jednak mnoho škvorů, a na jednom lilku i dva asi milimetrové zlatohnědé skákací broučky (když... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika