Příspěvky uživatele - 243.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Merkur, 19.10.2017
Cena nie je vsetko, co z toho ked tam nemuju podnoze co chcem ja. Takze potom clovek da aj viacej ak natrafi na odrodu co zhana a je este aj na vhodnom podpniku. So skusenosti Vam poviem ze od jedneho vsetko nekupite, treba robit kompromisy. Vy by... celý příspěvek >
Hrusky choroba, 12.9.2017 Obsahuje fotku
Dobry vecer, vedeli by ste mi poradit co sa mi stalo s hruskami? Sadil som ich minuly rok na jesen, normalne rastli a potom zrazu zacali postupne vadnut, som sa ich snazil aj v tych horucavach polievat, ale nepomahalo a nakoniec dopadla takto.... celý příspěvek >
Golden Delicious, 12.9.2017 Obsahuje fotku
Dnes som aj obral bednicky goldenov, najlespsie su tie uplne zvrchu s trochu ruzovym lickom :-), ale tych zese nebolo vela.
Flamingo, 7.8.2017
Presne, Redhaveny vypadaju pekne, ale ako ste pisali co kus to loteria.
Placaté broskve, 25.7.2017 Obsahuje fotku
Broskyna Belmondo uz dozrela, hlavne detom chuti, lebo je sladka.
Flamingo, 25.7.2017 Obsahuje fotku
Uz aj mne sa cervena Flamingo, vypada ze ich bude dost :-)
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 12.7.2017 Obsahuje fotku
Mne dozrel Fenix az teraz, zarovno s Albatrosom.
Albatros, 12.7.2017 Obsahuje fotku
No moj albatros uz dozrieva, ak to je teda on, lebo mi dozrieva zarovno s Fenixom, ale je belomasa a dobra :-)
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
Ja to riesim tak ako by sa to nemalo :-(. Aby som mohol pokracovat v koseni a necakat kym vychhladne (niekedy sa mi ho podarilo nastartovat aj horuci) tak to riesim tak ze ho necham bublat na volnobehu, otvorim pomaly nadrz a opatrne cez lievik tam... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 20.4.2017
Dobry den, a kedy ste brali odrezky z arguty? boli to vyzrete vyhony alebo nove letorasty? Dakujem
Rozkvétání 2017 M+B, 8.4.2017 Obsahuje fotku
U nas vypada ze vsetky broskyne prezili v pohode,  takto pekhe zakvitla FM3 foto zo dna 4.4.2017
Postřik na pilatku, 8.4.2017
Ja som tiez nasiel na zahrade stare zasoby :-) (zolone) a dnes, uz som mal slivku odkvitnutu tak som to s nim postriekal. Druha este kvitne tak na tu musim pockat kym odkvitne.
Co je to za chorobu, 7.4.2017 Obsahuje fotku
Mne sa zede urobilo toto na orechu cca 4 rocnom, a tiez rozmyslam co s tym, ci sa ho snazit zachranit alebo... Nie je to moc dobre na obrazku vidno, ale ta kora je tam uplne ina ako na zbytku kmena.
Farclo, 5.4.2017
Som sa pomylil, zasadil som Fardao, sa mi polietli tie nazvy :-(, no ale zraje par dni pred farclom, tak uvidim, kupoval som ju v kohaplante. Peter
Jablone na skladovanie - doporucene odrody, 29.3.2017
Suhlasim s Vam, aj ja som skusil M9 na zapadnom svahu v Bratislave a musel som ist do vzrastnejsich podnozi, takze ani ja by som M9 bez zavlahy neodporucal.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika