Příspěvky uživatele - 225.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy odstavit mladé, 20.4.2017
Prosím kdy odstavujete mladé.Mám je šest týdnů.
Setí kořenové zeleniny do krechtů, 15.3.2017
Musím vše uvést ¨na pravou míru.Chtěl bych naradlovat brázdy jako na sázení brambor ale ty řádky co bych použil na zeleninu jsem chtěl uválet a na horní hrůbek bych zasel zeleninu.Ta by se po čase jak povyroste lehce naorala.Při sklizni by se dala... celý příspěvek >
Setí kořenové zeleniny do krechtů, 14.3.2017
chtěl bych letos zkusit vyset mrkev, i krmnou, petržel,řepu i jedlou do krechtů jako brambory.Máte s tím někdo zkušenosti?.Mám asi deset arů zahrady a chtěl bych jí takto oset.Co by jste jěště takto vyseli, máme hlavně králíky a slepice které by... celý příspěvek >
Kdy ostříhat pokojový ibišek, 1.2.2017
Prosím o radu.Chci teď ostříhat pokojový ibíšek. Chtěl bych namnožit mladé rostlinky.Jak na to?
Spon révy, 26.1.2017
Prosím o radu spon révy na drátěnce.Jak daleko sazenice stolních odrud.Děkuji
Uskladnění jiřin, 4.11.2016
Prosím o radu jak uskladnit jiřiny ted na podzim.Když je nechám ve sklepě tak mě hnijí a když je nechám v v domě tak naraší.Nemám je dát do nějakých pilin nebo do vlchkého písku.Díky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika