Příspěvky uživatele - 207.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zasadit Šampion nebo Coxovu renetu?, 26.10.2016
Ne, Rajku mám a rušit jí nehodlám, protože je chuťově velmi dobrá. V mých podmínkách je to ale vyloženě podzimní odrůda. Za tři týdny po sklizni zmastní slupku a je potřeba jí rychle sníst nebo rozdat. Aneta nešmakovala mně ani širšímu rodinnému... celý příspěvek >
Zasadit Šampion nebo Coxovu renetu?, 25.10.2016
Anetu jsem letos kompletně přerouboval. Z celého sadu nejvíce trpěla hořkou skvrnitostí, chutnala sotva průměrně. Na druhou stránku přiznávám, že proti "sestře" Rajce více plodila a jablka byla skoro dvojnásobně velká. Vracet se k ní určitě nebudu,... celý příspěvek >
Mamut, 25.10.2016
Z visačky jsme se, pane Petře, mnoho nedozvěděli. Odrůda Szegedi mammut mi dozrávala před VP, ale jen o pár dní. Plody byly sice velké, což mohlo být způsobeno také jejich malým množstvím, avšak bezkonkurenčně obří rozhodně nebyly (velikost stejná... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika