Příspěvky uživatele - 146.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domácí ořechovice, 30.7.2017
Zkušenosti nemám, ale já dávám červené víno spolu s kořením a cukrem/medem do macerátu při dokončování ořechovice.
Bujný výhon u málo rostoucích vřeten, 23.3.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, prosím o radu, co si počít se silným výhonem u jinak slabě rostoucích mladých vřeten. Jde o Admirál a Novamac na M26.
Prosvětlovací řez starých meruněk, 23.3.2017 Obsahuje fotku
Pár dalších fotek
Zasadit Šampion nebo Coxovu renetu?, 25.10.2016
Ještě doplním, sad je na Slovácku poblíž Kyjova, strom chci zapěstovat jako vřeteno, ale ne na M26, spíš MM106 kvůli suché lokalitě. Pane Petře, co myslíte tím "Coxova může zklamat"? S tou říznou chutí jsem to možná přehnal, není tak řízná jako u... celý příspěvek >
Vyhlazení stromů hryzci, 23.10.2016 Obsahuje fotku
Takže pletivo ty bestie nezastaví. Ale je to určitě lepší než nic.
Najkrajšie jablko 2016, 21.10.2016
Připojuji se ke gratulantům. Přeji hodně dalších úspěchů.
Kde sehnat Admirál na silnější podnoži, 20.10.2016
Podle mích zkušeností bude stromek na M26 na suchém stanovišti bez pravidelné umělé závlahy spíše živořit. Narozdíl od stromku na MM106.
Výběr ovocného stromku, 17.10.2016
A jakou Čačanskou? Rannou, Lepotici, Najbolju nebo Rodnou? Se střhem počkejte do jara.
Višeň Meteor Korai, 14.10.2016
Plody praskají jen při větších srážkách, většinou s tím není problém. Jde o obrovský strom a nelze ho postříkat celý. Moniliový úžeh zničil už několik kosterní větví a nejspíš stojí za masivním klejotokem. Naopak s moniliovou hnilobou se nesetkávám,... celý příspěvek >
Višeň Meteor Korai, 14.10.2016
Máme dva stromy Meteoru Korai. Jde spíš o třešňovišeň, zraje zhruba týden po Karešové ve druhém a třetím třešnovém týdnu. Každoročně obsypané oba stromy, štavnaté plody po plném doznání výrazné aroma a výborná nasládlá chuť, Používáme pro přímý... celý příspěvek >
Plesnivé švestky v kvasu, 11.10.2016
Lenost se nevyplácí, o nutnosti narušení plodů nebo jejich rozmačkání jste asi věděl předem. Já bych to přece jenom pomačkal nebo použijte často zmiňovaný způsob narušení plodů pomocí vrtačky a vřetena na míchání stavebních hmot.
Jakou odrůdu hrušně zvolit?, 8.10.2016
Chce to na sušení vcelku. Ty asijské jsou velmi šťavnaté, to asi není dobrá vlastnost pro sušení. Mám Hosui, vynikající až rumová chuť, ale šťáva z ní úplně teče.
Skusenosti s podpnikom M26, 4.10.2016
Koření plýtce, bez opory jen na chráněných stanovištích. Loni jsem likvidoval několikaleté Jonagoldy na M26 a skoro jsem nepotřeboval rýč...
Letní hruška na pálení, 2.10.2016
Nekazte mi radost :) Má být velmi saldká a velmi aromatická. Tak tomu budu věřit. 
Kvas ze švestek po týdnu stojí, 2.10.2016
Loni mi tak rychle vykvasily meruňky s turbo kvasinkami při 18°C. Pokud jste ale žádné kvasinky nedal, je málo pravděpodobné, že švestkový kvas je po týdnu hotov. Na druhou stranu cukernatost 8Bx ukazuje, že už to jen dokvašuje. Nechte uzavřené a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika