Příspěvky uživatele - 198.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bílá meruňka Šalach Ananasnyj, 30.1.2017
...kdy předpokládáte, že Limbach otevře svůj e-shop? ZT
Sázení a pěstování malin, 30.9.2016
Velice děkuji za reakci a radu, pro mne cennou - řídit se určitě budu. Z.
TOP maliny, 29.9.2016
Mám klasický Bulharský rubín a remontující Ljulin, ráda bych sortiment obměnila. Zahrada nadm.v. 450 m. Jakou odrůdu byste doporučili? Vzpřímené pruty, zdravá, pevné a sladké plody s klasickou malinovou chutí. Neodkazujte mne prosím na webovky,... celý příspěvek >
Sázení a pěstování malin, 28.9.2016
Dnes jsem sestříhala pruty neremontujícího maliníku ze kterého chci mít nové sazenice na cca 1,5 m. Mám čekat, až listy opadnou? Jak má vypadat nová sazenice - jak veká? Z.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 8.4.2016
totéž se mi stalo loni i při naředění Horizontu podle návodu, bylo vidět, že květy byly zničené a úroda nulová...
Roubování angreštu, 29.3.2016
Odrůdu angreštu Darek jsem chutnala loni poprvé, úžasně chuté, neskutečně sladké, kulaté rezistentní bobule. Ani loni ani letos na internetu nikdo nenabízí. Můžu roubovat na meruzalku už narašeným výhonem?
Black Magic, 12.3.2016
Škoda, že diskuse skončila. Zajímá mne, jak zarodila Black Magic v roce 2015 díky překrásnému létu, jaký tvar bobule nakonec mají. Mně réví vymrzlo hned prvý rok po jarní výsadbě, i když během roku vyrostl a vyzrál krásný cca 2 metrový prut...
Papriky 2016, 19.1.2016
Zahradu mám ve 430 m n.v. a loni mi bez foliáku vyrostly i devítikilové melouny, sice roubované, přitom ve skleníku bída. Papriky Slovakia, Rubinova, Amy, Eva, Vlasta, Stalagnit na záhoně opravdu veliká úroda a hlavně brzy, od poloviny července -... celý příspěvek >
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 13.1.2016
Pro mne je chuťově nejlepší Princess a to už pár let. Je sice drobnější, ty velké obvykle spořádá hraboš a Kariny se ani nedotkne, ale chuť poznám i se zavázanýma očima, jak už tady někdo napsal. Nejlepší jsou uvařené ve slupce, stačí přidat trochu... celý příspěvek >
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 13.1.2016
odrůdu Belana mají v Albertu pod označením pozdní, stejně tak Princes...
Ochrana hroznů proti ptákům, 9.12.2015
V pytlíkách z nekané se mi hrozny uvařily, v silonových ponožkách taky a ještě je vosy i prožraly, stejně tak i ty ze sítě do oken proti mouchám. Rašlovina ani stínovka nefunguje proti vosám - z těch jsou třeba síťky na cibuli. V místě, kde se... celý příspěvek >
Obrie hrušky, 26.10.2015
Vypadají skvěle. V jaké nadm. výšce a oblasti máte prosím zahradu? ZT
Sulka - podzimní postřik, 22.10.2015
Děkuji. Mohl byste se prosím ještě podívat na uvedené % síry? Na tom mém přípravku je uvedeno 19 %...
Sulka - podzimní postřik, 22.10.2015
Provádím během listopadu podzimní postřik broskvoní. V novém balení Sulky už ale není uveden poměr ředění ani pro broskvoně, ani pro révu. Máte někde starší návod a podělíte se se mnou  - poměr vody a Sulky? Děkuji.
Choroše na větvích i kmenu, 19.10.2015
Děkuji víc než si myslíte. Ještě před měsícem by mne ani nenapadlo, že by strom potřeboval pomoc.Na letošní úrodu se chodili dívat sousedé - v nadm. výšce 450 m, to byl málem zázrak - strefila jsem se s postřiky, protrhávám plůdky, přeplozená nebyla,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika