Příspěvky uživatele - 62.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aerifikace - kremicity piesok, 3.10.2016
hmmm tak zakazkova vyroba? to mate super ;-) ja skusim tie co mam tie 16mm tento rok este pouzit... a ked mi to nepojde tak na jar si objednam tie 19mm... to je dobry tip ja skusim tento tyzden vycihat pocasie, zatial to vyzera nadejne...... celý příspěvek >
Aerifikace - kremicity piesok, 29.9.2016
Dakujem za tip je to dobra alternativa aj do buducna... ale momentalne frakciu 0-1mm maju aj blizko pri mne tak budem brat od nich..aj ked je pravda, ze 3x tak drahu... no potrebujem toho len cca 1,5tony (cca 100m2) diky.
Aerifikace - kremicity piesok, 29.9.2016
no takze mam update... ako tu bolo spomenute bol som pozriet aj v prespore ale tam maju but iba vrecovane alebo potom iba normalny kopany piesok pricom cenu maju vyssiu ako v predajnach kameniv co je logicke cca 15Eur/tona oproti cca 8 Eur/tona.... celý příspěvek >
Aerifikace - kremicity piesok, 29.9.2016
dakujem za reakciu, spominane obchody som navstivil ako pisem vyssie ale bud nemaju co potrebujem alebo su drahsie ako obchody kameniv... mate pravdu, ze to netreba s tym "kremicitym" pieskom prehanat..hlavne za tu cenu... a ma to aj svoju... celý příspěvek >
Zalozeni travniku, 29.9.2016
kiez by som si tieto riadky cital par rokov dozadu ked som objednaval a navazal cca10 tatroviek hliny a este k tomu aj ilovitej (ano viem, uz som to davno olutoval :D)...s odstupom casu mi to pride uplne samozrejme co pisete pan MartinS a hlavne... celý příspěvek >
Aerifikace - kremicity piesok, 26.9.2016
Piesok maju skoro vsade, problem je, ze na pieskovanie travnikov sa nepouziva zasypovy ani klasicky s podielom ilu resp. hliny. Co som sa docital na tomto fore ale aj inde tak na pieskovanie je najlepsi kremicity piesok frakcie 0-2mm. A takyto piesok... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika