Příspěvky uživatele - 228.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřik proti kornatce, 6.7.2015
Dobrý den, pokud není trávník přerostlý tak nemusíte. Nicméně nenechávaejte trávu přerůst i když je vedro, pokud poté posečete na obvyklou výšku tak jí to moc nepomůže, naopak. Kornatka má více příčin, nelze takto říct co to spůsobuje u Vás.... celý příspěvek >
Postřik proti kornatce, 3.7.2015
Dobrý den Katko, večer až nebude na trávník svítit slunce a trochu schladne můžete, nemělo by se nic stát. Postřik je dobré s odstupem několika dní opakovat, doporučuji pak postříkat i něčím jiným co má jinou účinou látku třeba Rovral Flo aqua.... celý příspěvek >
Lipnica rocna, 21.6.2015
Světlejší barva samozřejmě může nahrávat tomu, že je to lipnice, pokud máte písčitou půdu tak může takto vysichat, ale pokud zaléváte tak je mne to stále divné. Lipnice rostou např. kolem vyšlapaných cestiček v pakru, závlaha jen déšť. Každopádně... celý příspěvek >
Lipnica rocna, 19.6.2015
Lipnici roční - vzlášť na jaře poznáte podle toho, že kvete a je světlejší než ostatní druhy trav. Když si v googlu dohledáte fotky tak ji určíte. Vyschlé místo může souviset i rozdílnými půdmími podmínkami apod. Bez nějaké detailní fotky Vám asi... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 7.6.2015
Dobrý den, hodně se tady dočítám že 3g modré skalice stačí na 1kubík vody opravdu to tak je???A jestli ano kolikrá to měsíce to musí opakovat???Děkuji za odpověd
Zase ta lipnice, 5.6.2015
Pokud máte oseto již 5 týdnů, tak zalévejte normálně, maximálně můžete nyní když jsou vedra frekvenci zvýšit. Kostřava klíčí mezi 10 - 20 dny po osetí v závislosti na podmínkách. Nejpomaleji klíčí lipnice luční až 30 dnů po osetí. Co se Targy... celý příspěvek >
Aerifikace, 27.5.2015
Dobrý den, k obrázkům, na posledním obrázku č.5 je dle mne opravdu kvetoucí lipnice roční. Na obr. č. 4 je kvetoucí lipnice luční, obr. 3 miísto s vyšším výskytem lipnice luční, obr. č. 2 trávník kde je vidět směs různých druhů. Obr. č. zde je... celý příspěvek >
Slimáci, 18.5.2015
Tak ohradky asi prevazne funguji, ikdyz jsem nic nenechala nahode a ferramol pravidelne doplnuji. Fakt to behem par dnu zplesnivi. Fazole obsypane, drzi se.
Mokrá nebo suchá půda?, 17.5.2015
Zálevat 4x denně je opravu nesmysl, takto se zalévají jen nové výsevy prvních max 14 dní, jakmile je trávník zapojený a hustý tak zaléváme dle podmínek viz. můj nedávný příspěvek ve vláknu flekatý trávník. U obrubníku na jihu můžete častěji ve... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 17.5.2015
Dobrý den pane Malý, trávník vypadá dobře, hezky se Vám zahustil. Nyní to chce pravidelně sekat, výšku nechám na Vás, ale ideál je v nastavení sekačky na cca 3 - 4 cm. S tím hnojením, moc si to komplikujete :-). Mechu bych se pokud bude mít... celý příspěvek >
Mokrá nebo suchá půda?, 16.5.2015
Dobrý den, již jsem zde tento problém rozebíra v jiném vlákně. Jde o to, beton jednak táhne vodu, na sluníčku se zahřívá a tím vysušuje půdu ještě více, dále pokud máte obrubník podbetonovaný tak je tam málo půdy a také většina má od domu spád. V... celý příspěvek >
Jak rozmnožit sedmikrásku v trávníku, 3.5.2015
Ja si ty ruzove rozhodila do travniku a nic. ostruvek bilych se rok od roku zvetsuje sam.
Slimáci, 3.5.2015
myslite, ze je mozne, ze slimaci neprelezou takovy ten zahnuty okraj kelimku od jogurtu? Slimaci mi zacali stejne jako loni ustrihavat klicici okurky v parenisti tak ciste, ze se zda, ze vubec nevzchazeji. A to pres pomerne hojne nacukrovany... celý příspěvek >
Travní rohož Rosteto, 3.5.2015
Dobrý den, zkuste poslat foto jak konkrétně máme zaseto, jde o to, zda jste osivo jen pohodil po půdě (zapracovat hrabněmi to moc nejde) nebo jste po osetí pokryl osivo ještě slabou vrstvou substrátu a jak silnou. Obecně Vám bude v rohoži trávník... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 30.4.2015
Muze se to necim proti mrazu postrikat stejne jako ochrana kvetu? Ikdyz jsem dala uz 3x Talent? Premejslim o te svici. 
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika