Příspěvky uživatele - 4.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oskoruše, 28.4.2017
Oskeruše - strom pro novou Evropu
Jak zlikvidovat Zběhovec plazivý?, 28.4.2017
My jsme si neradi zlikvidovali zběhovec na zahradě koupí sekačky - časté kosení neustál. :( Měli jsme ho moc rádi, je to nádherná kytka. Ale to pampeliška taky... Takže - trhat, trhat, plet? (Potírání herbicidem ať poradí někdo jiný :().
Mráz, 20.4.2017
Díky, velmi užitečný odkaz.
Leskora, 19.4.2017
Odrůda je částečně cizosprašná.
Mráz, 19.4.2017
"Samotný přístroj je poměrně jednoduchý. Tvoří ho spalovací motor, dvě plastové nádoby na tekutinu a delší výfuk. „Pracuje na principu smíchání farmaceutického glycerinu a vody. Benzinovým motorem se mlha rozhání z trysek přes výfuk do prostoru. Mlha... celý příspěvek >
Mráz, 17.4.2017
My zkušenost s vymrzlými - předtím při střihu pečlivě vybranými - pupeny máme a museli jsme po dubnových mrazech u nově vysazených stromků všechny korunky zakládat znovu - což vůbec nebylo snadné, protože moc venkovních pupenů, neponičených už ze... celý příspěvek >
Karina, 31.3.2017
Vloni jsem v Prodeji... koupil pět semenáčků kawkazské podnože, nevím, jestli je mají i na posílání v e-shopu. Chce to dotaz.
Škody po zimě, 11.3.2017
Tak u nás vloni zima napáchala poslední škody 19. května...
Nezavážu a nezavážu, 11.3.2017
Hrubší vážu vázací PVC páskou, jemnější elektrikářskou izolační (většinou ji motám lepicí stranou ven). Někdy mi špatně vyjde vázací PVC páska, tak konec přichytnu elektrikářskou. Letos ještě vyzkouším bílou vodařskou (topenářskou), hlavně na... celý příspěvek >
Ovocné stromy ve svahu, 28.2.2017
Není fér někoho anonymě osočovat, že Vám vyprodal objednané zboží . Jak k tomu přijdeme my ostatní, že si s vámi nemůžeme taky zanadávat na konkrétní firmu? Stačí jenom naznačit, třeba jen plné jméno s adresou a s GPS souřadnicemi.
Určení odrůdy jabloně, 5.10.2016
Mohl byste to Valašsko upřesnit? JZ
Tomel pro republiku, 5.10.2016
Napřed bylo sucho, a pak zapršelo, takže to, co zbylo po jarních mrazech, opadalo. JZ
Vhodná odrůda na moštování, 15.9.2016
Mošt z Melodie je krásně čirý, nehnědne. Osobně mám ještě rád mošt ze staré cidrové odrůdy Hagloe Crab. JZ
Jakou jabloň na tuto dobu, 10.9.2016
Zase jste neurčil polohu, to se pak špatně radí. Pokud máte už Melodie dole a Rubinola ještě není zralá, navrhl bych Akane, to by mělo být tak nějak mezi.
Desert, 6.9.2016
Osobně mám Denár i Produktu na jednom stromě. Denár mi chutná trochu víc, zatímco manželka ho po kousnutí vyplivuje, zatímco Produktu si dá. Ale když mám srovnat úrodnost, tak je to minimálně 10:1 pro Produktu. A při takové úrodnosti se dají menší... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika