Příspěvky uživatele - 245.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neřezání ovocných stromů, 23.8.2016
Obávám se, že toho nejsem schopná, nastudovat si podle literatury řez stromů :-(  Nerozumím používaným pojmům, nepoznám druhy pupenů, stromy v reálu zásadně vypadají jinak než na ilustrativních obrázcích, různé typy řezů apod. Navíc si myslím,... celý příspěvek >
Neřezání ovocných stromů, 23.8.2016
Vaše stromečky vypadají opravdu pěkně a vůbec je vidět že je hezky opečováváte (viz odplevelené kruhy pod nimi) :-). Věřím tomu, že jak píše pan Fidla, že se stromy dají řezat tak aby nevypadaly jako mrzáci, problém je v tom, že to málo kdo umí a... celý příspěvek >
Neřezání ovocných stromů, 22.8.2016
Jsem zahradník začátečník a tak zvažuju jak ke svému zahradničení přistoupit. Na zahradě mám vysázeno několik ovocných stromů, protože mým cílem je mít zahradu ne okrasnou ale tak nějak přirozeně hezkou i užitečnou. Zvažuju jak mám přistoupit k... celý příspěvek >
Nezávadnost kartonu a mulčovacích textilií, 8.6.2016
Zdravím Myslíte, že karton (nepotištěný) je opravdu zdravotně absolutně nezávadný při použití pro zamulčování jahod? A co klasická netkaná textilie? Zvažuji, jestli pro zamulčování nového záhonu jahod použít karton nebo netkanku, nahoru dám... celý příspěvek >
Okrasná jabloň Royal Beauty jako "slunečník", 2.5.2016
Na fotkách tohoto kultivaru jsem všude viděla velmi převislý růst - jako deštník ale složený, a to moc pro účel posezení nevyhovuje. Nevím do jaké míry lze převislost regulovat, tak aby byla jabloň i široká a jen lehce převislá, proto jsem... celý příspěvek >
Okrasná jabloň Royal Beauty jako "slunečník", 2.5.2016
Zdravím, můžete mi prosím poradit zda je kultivar okrasné jabloně Royal Beauty (červenolistá s převislý růstem, korunka zapěstovná ve 2m)) vhodná pro zapěstování jako přírodní slunečník pro vytvoření příjemného posezení pod stromem. V zahradnictví mi... celý příspěvek >
Jahody, 4.4.2016
Myslela jsem hlavně přikrývání nakvetlých jahod, které rozhodně s mrazem problém mají. E.S.
Jahody, 4.4.2016
Co se týče jarních mrazíků mám jeden tip- když hlásí mráz, přes záhon "hodím" velký karton. Sice to rostlinku malinku zmáčkne, ale to v pohodě přežije. Co se týče pěstování, taky budu zakládat nové jahodiště a zvažuju jak zjednodušit pletí. Kdysi... celý příspěvek >
Nejchutnější kanadská borůvka, 3.4.2016
Zdravím Poradíte nejchutnější a nejodolnější odrůdu kanadské borůvky?  O borůvkách je tu toho sice dost, ale spíš o pěstování, zajímají mě vaše osobní zkušenosti s chutností. Zvláště pokud máte víc druhů a můžete srovnávat. Zatím mám jednu -... celý příspěvek >
Dají se ještě teď roubovat třešně?, 26.3.2016
Zdravím Potřebovala bych na třešeň Kordia naroubovat jinou odrůdu-opylovače. (stromek má asi tak 4 roky a bohužel okolní třešně mu nestačí)Třešeň Regina by měla být o.K. Jsem totální laik. Roub samozřejmě nemám. Můžu to udělat tak že nyní na jaře... celý příspěvek >
Alternativa, 16.5.2015
Máte zkušenost s tou česnekovou dýmovnicí?Potřebuju zimní zahradu zbavit molic.
Jak zachránit včely které se usídlili ve vykopané jámě, 11.5.2015
To nejde není tam jedna dírka ale desítky - pro každou larvičku pokojíček. Napadlo mě, že bych dno opatrně podryla a zem dala někam vedle. Stejně pravděpodobně přijdou o život v nějakém deštivém období.Je to jáma a když bude hodně pršet, bude tam... celý příspěvek >
Jahody na divoko, 10.5.2015
Mě by zajímalo, kolik let takovýto jahodový záhonek máte?  Kdyby se to dalo opravdu použít dlouhodobě - třeba 10 let tak by se mi to moc líbilo. Je totiž pro mě problém a otrava zakládat vždy po 3 letech, jak se to doporučuje, nové... celý příspěvek >
Jak zachránit včely které se usídlili ve vykopané jámě, 7.5.2015
Zdravím mám morální problém. Na jaře jsme vykopali velkou jámu pro borůvku ale borůvku jsme ještě nestačili zasadit. Jenže mezitím se v jámě kde je na dně vlhký jíl zalíbilo včelkám- nějaký druh který si dělá dírky do země a pravděpodobně tam má... celý příspěvek >
Jak připevnit síť na plot proti větru?, 31.3.2015
Děkuji paní Lído za konstruktivní návrh. Když jsem nad tím ještě dumala, napadlo mě, že místo svislých latěk bychom napnuli před plachtu vodorovně rybářský vlasec a udělali tak třeba 4 řady jakési zábrany proti vzdouvání. Mám pocit, že zábrany proti... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika