Příspěvky uživatele - 234.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2022, 13.3.2022
Pan Petr mám Pincot, Goldrich a VP. Kvetné puky na nich nie sú také narašené ako na vašej marhuli Tsunami. Takže budú kvitnúť neskoršie. Mohli by ste sem dať aktuálne fotky kvetných pupeňov Orangeredu ako je na tom v porovnaní s Tsunami?
Je tohle moniliová spála? Nebo jiná nemoc meruňky?, 9.7.2020
Neviem či sa ešte predáva ULTRACID 40 WP. Tento na týchto škodcov dreva účinkoval veľmi dobre. Ak ho zoženiete tak postriekajte postihnuté konáre 2 krát. Druhý postrek aplikujte po týždni od prvého postreku.     Lubo
Asimina Triloba, 14.7.2019
I.Z.: Žiadne opeľovanie štetcom nerobím, asimina mi rodí bohato aj bez toho. Odrodu nepoznám. Rodivosť sa výraznejšie rozbehla od 4.-5.roku po výsadbe. Ale - samozrejme - každá lokalita resp. každá záhrada má svoje špecifiká. IH
Úroda meruněk 2019, 14.7.2019 Obsahuje fotku
Mimmo: Možno neuveríte, ale VP som sadil presne v r.2008, podpník marhuľový semenáč. Teda iba pred 11 rokmi. Na fotke spred 3 rokov (2016) je vpravo vzadu. Tá výška je ale do značnej miery daná spôsobom tvarovania - vzhľadom na malý priestor som... celý příspěvek >
Rozkvétání 2019, 11.4.2019
Pán Morvai pozorujete u vašich odrôd marhúl nejaké rozdiely v odolnosti na jarné mrazy?
Braeburn, 3.3.2019
79.198: Aj tí najskúsenejší záhradkári boli kedysi neskúsenými začiatočníkmi. Pestovanie jabloní nie je mimoriadne náročné, ale - tak ako pri väčšine činností - vyžaduje určité vedomosti (o výsadbe, reze, starostlivosti, závlahe, ochrane pred... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 15.8.2018
TOPAZ (Rubín x Vanda) - jedna z českých odrôd, ktorá sa presadila aj "vonku" - na západ aj sever od hraníc svojho vzniku, kde je stále pestovaná. Je len málo odrôd, ktoré to môžu tiež o sebe povedať (Rubinola, Opál, v budúcnosti možno Lucy...). Takže... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 6.6.2018
Dobry den, mam bazen cca 28m3 a nemam ziadne skusenosti s dezinfekciou. Niekolkokrat som si presiel prispevky v tomto vlakne, vsetko mi je via a viac jasnejsie. Mam uz doma aj chloritan sodny aj hydrgensirsn sodny, len testovacie papieriky na oxid... celý příspěvek >
Rudkova hruska - identifikacia odrody, 20.4.2018
Dobry den, na jesen som nechcela reagovat, pretoze tu su vacsi odbornici na hrusky. Priklanam sa k nazoru, ze treba hladat medzi novsimi odrodami, registrovanymi v rokoch 1985-2005, zdovodnim nizsie. Je vsak mozne, ze danu odrodu medzi "obchodovanymo... celý příspěvek >
Podnož pro meruňku, 16.3.2018
Zdravím pestovateľov, mám na vás dve otázky Na ktorej podnoži rastú stromy bujejšie. Na St. Julien alebo na Zelenej ringlote? Ktorá podnož je najmenej odolná na sucho a ktorá najviac odoláva suchu? St. Julien, Wavit alebo Zelená... celý příspěvek >
Toto tu chýbalo, 16.3.2018
Napáda tento škodca aj marhule, čerešne a broskyne?
Řez hrušně a jabloně, 16.3.2018
Chtěl bych poprosit o radu, mám Williamsky 5.5 roku staré-viz foto, chci se zeptat, jestli mám stále zakracovat postranní větvě a tvarovat korunu, nebo nechat strom tak jak je, děkuji.hr Ja by som ich ostrihal, sú trochu husté. Inak sú to pekné... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy slivoní, 12.7.2017
Ako je to s plodnosťou u Hermanu s odolnosťou na šarku? Ja mám len rannú Katinku ale tá ešte nie je zrelá.     Jano
Vychovy rez slivky, 20.4.2017
To si musíte ujasniť Vy aký vysoký kmeň chcete mať. Toto je jeden z mála stromčekov kde môžete spraviť povýsadbový rez na zapestovanom obraste bez toho aby Ste to museli ošmýkať na špičiak. Inak vám poväčšine predali - ak chcem byť slušný - nie... celý příspěvek >
Mráz, 20.4.2017
K tej (určite užitočnej) tabuľke: myslím si že sa to nedá takto striktne vyjadriť jedným číslom, brať do úvahy len ovocný druh bez ďalších "premenných" nie je správne. Tými premennými sú napr. vek stromu, jeho kondícia, stanovište (na vetre, v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika