Příspěvky uživatele - 211.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cicimek - ziziphus jujuba, 1.8.2017
Jujubu mají ještě v Droždíně u Olomouce, ale jen odrůdu Lang. Ta se hodí tak akorát k dalšímu zpracování.  Slušnou sbírku má pan Leiss z Břeclavi. Namnoží vám požadované odrůdy na příští rok. Ale bohužel už neposílá poštou. Zrovna teď si k... celý příspěvek >
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 9.8.2016
Netroufám si s Vámi polemizovat o aktuálnosti oné knížky. Ale o čem mohu polemizovat je naše zkušenost - na podzim zpracováváme 5 vzrostlých stromů jabloní. Nepamatuji se, že by nám to trháčkem trvalo déle jako jedno odpoledne na jeden strom i s... celý příspěvek >
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 9.8.2016
Já, jak jsem psal dole v jiném příspěvku, používám teleskopický trháček od Fiskars - je celkem lehký, maximální délka nástroje je 4m, takže jsem schopen utrhnout jablko v max. výšce 6m. Samozřejmě doprostřed koruny s tím jde špatně, takže neprobraná... celý příspěvek >
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 9.8.2016
Dovolím si citovat z této knížky z roku 1938: Jedním z nejrozšířenějších omylů při pěstování polo- a vysokokmenů a i keřovitých zákrsků jest názor, že nutno koruny jejich řezati stále, aby nesly ovoce. Hlavním propagátorem této nešťastné myšlenky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika