Příspěvky uživatele - 132.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vosy na švestkách, 9.8.2016
Vosy jsou údajně univrezální všežravci. Likvidují, moc jim prý chutnají i komáři a celkem úspěšně žerou už i jejích larvy ve stádiu vývinu. Ale tvrdit to nemůžu, zkušenosti a zdroje nemám... * Jen musím napsat, jestli jejích cílená likvidace,... celý příspěvek >
Chystat sudy na nepříliš vhodné hrušky?, 8.8.2016
Pokud jsem něco v tom směru z jádrovin, hrušek, jablek, vyráběl a chtěl z toho něco kloudného získat a ne se jen zbavit přebytků, tak jsem se držel zkušeností naších předků. Jak destiláterů tak i domácích vinařů. Tzn., zkvašovat jen mošt. U... celý příspěvek >
Vosy na švestkách, 8.8.2016
Už dva dny jsem na spadaných Lepoticích a i Althanových neviděl žádnou vosu. Jen včely na poškozených plodech. Ale to nic neznamená protože jsem ze žádného plodu nemusel sundávat hnusáka, ač většina ohlodání myslím pochází od nich. Ale třeba jsem... celý příspěvek >
Dozrávám hrušky na trávníku - vzniká ještě cukr?, 11.9.2015
Měkké hrušky nakvašovat je samozřejmě nesmysl. Vznikla by absolutně nevylisovatelná kaše. Měl jsem na mysli hrušky extrémně tvrdé ze kterých by se bez nakvašení moc moštu nezískalo. Nebo u jablek typu boskopských, strýmky apod. * Destilát z čisté... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika