Příspěvky uživatele - 162.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez ryngle oulinské, 11.5.2017
Optimismus vám nelze sebrat, říká se, že optimista je pesimista s nedostatkem informací. Tady v diskusích najdete nepřeberné množství postů o tom, že zasadili rozmarýnu a vyrostla jim lilie. Včetně mého Althanova vs. Malvazinka. A taky měla štítek.... celý příspěvek >
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
Jsem takový pamětník. Sice jsem s kosením nepomáhal, ale vázat snopy povříslem zkoušel. Babička mě učila, jak se povříslo dělá. A stavěli jsme panáky a schovávali se v nich. Cahlupník měl malou mlátičku, která měla jen buben, bez vytřásadel. Zrní... celý příspěvek >
Včely na malinách, 4.8.2016
I když offtopic, dovolím se zeptat. Chci = hledám do mých podmínek renklódu. Ne slívu, ale renklódu, kulatou, voňavou, sladkou. Malvazinka v našich podmínkách je požvatelná jednou za deset roků, jinak křiví ústa, láme vaz. Teď jse dal ránu válečným... celý příspěvek >
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 19.6.2016
To vypadá spíš na padlí, ale na rajčatech jsem ho nepozoroval.
Zahrada ve svahu 40°, 19.6.2016
Na svahu 40 st. nelze jakkoliv zahradničit. Udělat terasy je jediná možnost. Pokud svah ponecháte, musíte na něm nechat i porost jako ochranu před erozí. Křídlatku zlikvidovat silným totálním hervbicidem.
Papriky po přesazení uvadají, nechtějí se chytnout, 20.5.2016
Nesázet moc hluboko, max. k děložním lístkům, hlouběji ne. Mohlo se stát, že je spálilo slunce, nedávno o tom hovořil v Receptáři pan Meisl, že při přesazení jsou papriky citlivé na světlo a musí se zakrývat do doby, než začnou růst. Zastínění... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika