Příspěvky uživatele - 56.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování difenbachie, 16.12.2016
tak bohužel moje přítelkyně ten roub v nejslabším místě ulomila, zůstalajen ta připájená/přirostlá část tak uvidím
Roubování difenbachie, 13.9.2016
při pokusném roubování jsem zvolil tenký vrcholový roub na silnější podnož, protože jsem se obával, že při použití stejné tloušťky by očko na roubu nemuselo vyrašit, vrcholový roub měl jeden nerozvinutý list, který se nyní rozvíjí druhým... celý příspěvek >
Roubování difenbachie, 13.9.2016
kopulaci moc dobře nevidím, roub i podnož jsou na řezu kluzké a při stisknutí se vertikálně "rozjíždí"
Roubování difenbachie, 13.9.2016
moc díky za reakce fotky podnože a roubu zašlu po návratu z dovolené zatím si myslím, že bylo dobře umístit roub na místo očka roub zatím prospívá, list se rozvílí
Roubování difenbachie, 8.9.2016
46 den odlomení tažného výhonu nodi pod roubem a v nodi na bázi, odstranění oček na celém kmínku až k bázi
Roubování difenbachie, 3.9.2016 Obsahuje fotku
dtto
Roubování difenbachie, 3.9.2016 Obsahuje fotku
na snímku a) je vidět malá dobře připájená ploška mezi roubem a podnoží, dále je vidět, jak se roub i podnož "seschly", přestože všechny otevřené řezné plochy byly ošetřeny štěpařským voskem (balzámem) - možná by byl vhodnější jiný způsob... celý příspěvek >
Roubování difenbachie, 2.9.2016
po 41 dnech jsem odstranil ze spoje u obou roubovanců mikrotenovou folii, roub naroubovaný sedélkem žije a roste, roub do rozštěpu uhynul myslím, že mne to povzbudilo k jarnímu roubování mé neprospívající variety ještě počkám, jak se během... celý příspěvek >
Roubování difenbachie, 26.7.2016
Díky za povzbuzení. Tak jsem se do toho dal. Dva pokusné rouby jiných cv. navzájem. Jeden v květináči a druhý v ruce. Budu zde informovat o výsledku a event. úspěšném postupu. Jen potřebuji osvětlit to sedélko, na netu jsou tři různé nákresy... celý příspěvek >
Nejčervenější plamének - klematis, 16.7.2016
westerplatte
Nejčervenější plamének - klematis, 15.7.2016
a ještě CLEMATIS ´KAEN´
Nejčervenější plamének - klematis, 15.7.2016
a Ruby Glos Tento téměř plnokvětý klematis je, jak už název napovídá, rubínově červený, s tmavými prašníky. Jde o poměrně kompaktní rostlinu, a proto ji lze pěstovat také ve větším květníku dokonce i v zimních zahradách.
Klematis - žloutnutí listů, 11.7.2016
tohle je docela normální, hlavně u rostlin pěstovaných v nádobách
Roubování difenbachie, 11.7.2016
ještě k tomu zakořeňování - tahle rostlinka nezakořenila ani za 6 měsíců ve skleníčku s řízenou teplotou a vlhkostí za použití stimulátoru - žila, ale nerostla ani nekořenila - i nyní má kořenový systém velice slabý
Roubování difenbachie, 10.7.2016 Obsahuje fotku
foto3
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika