Příspěvky uživatele - 221.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký křovinořez pro údržbu dvou hektarů pastvin?, 5.8.2006
Já bych Vám doporučil křovinořez Dolmar 340, nebo 4010, které jsou profi dlouhodobě spolehlivé s vysokým výkonem a příznivou cenou a spotřebou. Na údržbu okrajů pastvin, profi sečení jsou velmi vhodné i na likvidaci náletových dřevin. Motorová... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 2.8.2006
Děkuji za upozornění, ale uvedl jsem  to dle katalogu, kde bylo CZ škrtnuto a to jsem se informoval ještě u prodejce.  Aktuální informace je , že tento typ je s řidítky.Tuto informaci jsem podával  před cca 2 měsíci a v... celý příspěvek >
křovinořez partner, 31.7.2006
Projděte odkazy zde, hodně jsme to tady popsali. Plus pro Partner je větší výkon, mínus velká váha a ztráta 1 roku záruky proti koupi nového MS 290. J.S.
Problém s vypouštěním oleje u motoru Briggs and Stratton, 24.7.2006
Ještě doplním, že třeba vše udělal a já jenom vlastně poučuji zbytečně, ale normálně by to mělo tak být. J.S.
Problém s vypouštěním oleje u motoru Briggs and Stratton, 24.7.2006
Při vypouštění musíte dodržet tyto zásady: - vypouštět teplý olej, otevřít při vypouštění nalévací otvor - klesne podtlak a olej lépe a hlavně rychleji zpočátku teče a strhne s sebou nečistoty, při malém průtoku je nutno např. drátem otvor... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs, 17.7.2006 Obsahuje fotku
Otáčky těchto 4 taktních motorů jsou max. 3600/min a spotřebu přesnou uvádí pouze Honda u motoru GXV 160 - profi je to 340g/kWh při max. výkonu. GCV a GXV se liší ventilovým rozvodem a konstrukcí GCV je poloprofi a OHC tzn., že vačkový hřídel je... celý příspěvek >
rozdiel medzi tvarom silonu do vyžínača, 11.7.2006
Já jsem jeden čas zkoušel hranatou černou, byla výborná, ale teď se mě to taky nezdá, asi jiná směs při výrobě a tolik nevydrží. Bohužel při zkouškách se použije často daleko kvalitnější materiál, až se rozjede výroba mnohdy se to zhorší a... celý příspěvek >
Křovinořez do 6 - 7 tis. kč, 11.7.2006
Nutnost většího výkonu vidím hlavně v tom, že budete sekat nárazově různě vzrostlou trávu, jestli budete sekat pravidelně a nenecháte porost přerůst, tak to zvládají i slabší motory. Vy asi tu trávu potřebujete posekat a ne sušit, takže struna trávu... celý příspěvek >
Křovinořez do 6 - 7 tis. kč, 9.7.2006
Já Vás nebudu přesvědčovat co jiného koupit, ale už to tu padlo, že Homelite není to co býval i když se to taky těžko srovnávalo se špičkou, ale spolehlivost tu byla. Já jenom uvedu  Dolmar (SOLO - stejná konstrukce) má technicky malé... celý příspěvek >
Sekačka s pojezdem, 8.7.2006 Obsahuje fotku
Viz popis "jakou vybrat sekačku na trávu". J.S.
Sekačka s pojezdem, 7.7.2006
Švagr si ji pořídil a je s proměnnou rychlostí moc spokojen, my používáme jednorychl. a jsme také spokojeni. Mě zatím nedělá problém se přizpůsobit rychlosti sekačky. Výkon volte větší, motor B+S, Hondu - tyto motory máme 4 a některé byly po... celý příspěvek >
rozdiel medzi tvarom silonu do vyžínača, 7.7.2006
Hranatá struna má větší řezný výkon, kulatá je klasika, podélně šroubovitě stočená má nižší hlučnost a také vysoký řezný výkon. Tyto typy strun se dají koupit  tam kde se prodávají motorové kosy, ale ceny jsou dost rozdílné i za stejné... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 4.7.2006
Já jsem se vždy orientoval na prodejce s prodejnami a obchodní zastoupení, prodej. Slevu internetovou Vám seriozní prodejce poskytne taky a můžete se na něj obrátit s možným problémem. Mohu uvést několik příkladů, jak to taky může... celý příspěvek >
jakou vybrat sekačku na trávu, 2.7.2006 Obsahuje fotku
Už je to jednodušší, takže el. sekačka vypadla. Mulčování není problém z hlediska ceny a většina dobrých výrobců jej má jako variantu využití sekačky. Jedná se o zátku výfuku posekané hmoty, která by jinak padala na zem nebo do koše. Tím, že je... celý příspěvek >
jakou vybrat sekačku na trávu, 1.7.2006
Na toto je na jednu stranu jednoduchá odpověď na druhou velice obsáhlá. Asi takto - Váš vztah k motorům elektrickým(jestli je možnost v místě použít) a benzínovým je jaký? Co si představujete pod pojmem sečení - jenom sečení, sečení a sběr, nebo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika