Příspěvky uživatele - 66.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou zeleninu?, 24.3.2012
mám na zahradě ohutný ořech a pod mín záhon tak bych chtěl vědět jakou zeleninu pod ním mohu pěstovat když je tam polostín -jen zeleninu květiny nechci díky J
Paprika - hnojeni, 22.3.2012
připravuji záhon na papriky-můžu zarýt slepičí hnúj-???
Krev na vejci, 19.3.2012
u jedné slepice se mi na vejci (na skořápce) objevila krev (je zamazané od krve) je to normální nebo nějaká choroba -děkuji za rady J
Slepice - jaký druh?, 26.2.2012
dobrý den potěšil jste mě vyčerpávající odpovědí na můj dotaz budu se řídit vaší radou je vidět že tomu opravdu rozumíte Děkuji
Růže a mráz, 3.2.2012
mam keře nahrnute tak zhruba do 1/2 a letos jsem nemel chvoji tak jsem nedaval chtel bych vedet zda mi pri tak silnych mrazech nezmrznou děkuji předem za odpovedi V.Král a ještě dotaz a co vinná réva???
Syrová a klasická strava pro psa, 10.1.2012
tak v tomto s Vámi souhlasím na 100% jste z mmála kdo ví o čem mluví a máte zkušenost. Jsem tohoto názoru jarda
Pes výcvik, 8.1.2012
chtela bych cvičit psa aby byl poslušný -perfektně, máme mnoho knih a našla jsem i na netu teorii ale musela bych to vidět, nevíte kde nebo pod čím najít ukázky výcviku psů NO profesionálů, díky Vlasta
Proč nenesou, 3.1.2012
no jo ale slepičky jsou vylíhnuté v březen-duben T. Č.Třebová
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika