Příspěvky uživatele - 61.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fleky na listech oleandru, 22.11.2016
Dobrý den, já každou zimu bojuji na oleandrech se sviluškami. Ale to jsou vidět pak i pavučinky. Oleandry přezimovávám na schodišti v domě u oken, zalévám velmi nepravidelně, tak nějak podle citu. Jinak opad listí je na podzim normální. Marcela
Škodná v zahradě - srnec, daněk, 2.11.2016
Já bych jedině zvýšila plot. Nám chodí též na pozemek srnčí, které mi vleze i na terasu a ožere kytky v květináčích. Je to prostě daň za to, že jsme v přírodě. Spíš mi připadne legrační, že mi sousedi nadávají, ať něco se srnami udělám, když jsou... celý příspěvek >
Žloutnutí jalovce, 10.10.2016
Dobrý den, jednak se to stává a pak je zde možnost, že je jalovec napadený rzí hrušňovou. Marcela
Kde sehnat velká balení cibulovin?, 15.9.2016
U Chládka ho měli, ale v OBI jsem ještě nebyla. Ale vloni to nebyl problém (horší bylo všechny je zasázet :)).
Kde sehnat velká balení cibulovin?, 15.9.2016
Dobrý den, já pochopila, že chcete velká balení kvůli ceně. Velká balení po 100 kusech mají opravdu v hobby marketech a třeba v zahradnictví Chládek. Je pravda, že se většinou jedná o narcisy a tulipány. Ale i ostatní cibuloviny mají třeba po 25ti... celý příspěvek >
Kde sehnat velká balení cibulovin?, 14.9.2016
Dobrý den, buď si to vyhledejte na internetu nebo zajděte do zahradnictví či hobby marketu a tam požadované druhy vyhledejte. Marcela
Sousky v cizim lese, 30.8.2016
Ty to řešit nemusí. Odkážou Vás na civilní soud. Můžete podat trestní oznámení, můžete psát majiteli, můžete oslovit odbor životního prostředí atd., ale nakonec opět skončíte u rozhodování, zda se máte soudit či nikoliv. Marcela
Sousky v cizim lese, 30.8.2016
Soušky samy od sebe běžně nepadají, to je naprostý nesmysl. Ptal jste se, jestli můžete pokácet cizí stromy bez svolení vlastníka, tzn. jestli je v podstatě můžete ukrást. Já říkám že ne! Akorát Vás může štvát, že soused pozemek neudržuje. Marcela
Sousky v cizim lese, 30.8.2016
Dobrý den, soušky legálně u souseda pokácet nesmíte. Protože jsem též majitelkou lesa, vím o tom své :(. Marcela
Usychání špiček listů hortenzie, 26.8.2016
Dobrý den, jak píše paní Lída, horko, sucho a podzim... Marcela
Koupe hadice 3/4 na zahradu, 26.8.2016
Gardenu máme po celé zahradě, včetně navíjecích stojanů, rozstřikovačů atd. Používáme jí léta, některé hadice na zimu nestahuji a stále jsou perfektní. Ano, občas je potřeba zkrátit o kousek hadici a spojku znovu nasadit, ale není to nic... celý příspěvek >
Slimáci a mulčovací kůra, 15.8.2016
Dobrý den, v mulčovací kůře je vlhko, proto se tam drží plzáci, bohužel... Marcela
Střih tůje, 3.8.2016
Dobrý den, keře vysoké cca 40 cm bych já nezastřihávala. Protože ale jsem vždy sázela stromky vyšší (cca 1 m), tak už na jaře na jejich úpravu střihem došlo. A to jak do výšky, tak do šířky. Dole mají být vždy širší a nahoře užší (důvodem je,... celý příspěvek >
Buxus - je to škůdce či choroba?, 2.8.2016
Buxusy pěstujeme desítky let a nikdy jsem s tím neměla problém. Teď mám pravděpodobně kompletně po živém plotě. Víte, zahradu máme hodně velikou, a tak není v mých silách všechno aledovat opravdu detailně. Je to prostě jen další zkušenost, ale... celý příspěvek >
Buxus - je to škůdce či choroba?, 2.8.2016
Praha. Hmm, jenom keř. Já včera šla po týdnu do zadní části zahrady a mám sežraný celý živý plot z buxusu :(. Vysoký cca 180 cm a dlouhý 15 m. Na pěticentimetrové větvičce je zhruba 5 i více housenek a z plotu jsou už holé, suché klacky. Marcela
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika