Příspěvky uživatele - 40.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez - Husquarna versus Stihl, 8.5.2009
máte pravdu já koupil křovák HQ - hrůza a děs, servis a reklamace ještě horší, pila Stihl zatím spokojenost, ale teď vím že jsem to mě vzít asi naopak.
Železitá voda ze studny, 13.4.2009
Dobrý den, mám velikánskou prosbu o radu. Do bazénu napouštíme vodu ze studny, která má vysoký obsah železa. Po dodání chlóru v jakékoliv podobě, udělá chemickou reakci a zčerná. Tuto barvu už nezlikviduje ani následná filtrace. Poradí mi někdo, jaký... celý příspěvek >
Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku, 9.4.2009
Ahoj Honzo, jsem rád, že se ti manuály líbí. S rotavátorem jsem dělal včera, ale trošku mi připadá, že je slabej. Jel jsem na jedničku, traktor se začal dusit a rotavátor přestal pracovat, tak jsem jej hydraulikou trošku popozvednul a zase se... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 11.3.2009
Mám velmi špatnou zkušenost se sevisem H a tak jsem to vyřešil po velkém dilematu radši koupí podobné třídy MS230 - kvalita a servis na úrovni.
Jaký křovinořez, 11.3.2009
      Jam přeplastováno kolem motoru poměrně subtilníma krytama, H325 vysoká spotřeba, ale hlavně neochotný servis i v záruční době - celkem 4x reklamována jedna závada měsíc po prodeji + další nedodělky u nového stroje no... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 8.3.2009
Dobrý den, bylo by možné na fórum vyvěsit několik fotografií a blíže popsat jak jste tam dal žhavící svíčku a zapojil ten startér. Je to zajímavý nápad, ale určite stávající závit a otvor na žhavící svíčku nepasuje.  Já mám na setrvačníku taky... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika