Příspěvky uživatele - 146.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lišejník po "padesáté", 21.3.2016
Já letos natíral stromy vápnem s přídavkem modré skalice a lišejníkům se to vůbec nelíbilo.
General LeClerk - praskliny na vetvich pod vyhony, 21.3.2016
Díky pánové. Některé pupeny na terminálu Děkanky byly poškozené převozem/manipulací. Každopádně něco tam najdu a terminál výrazně zkrátím. U Generála taky vše pokrátím. Já myslím, že malé přírůstky jsou způsobené hlavně suchem, krtky a hlodavci,... celý příspěvek >
Pocta Rubinole, 6.3.2016
Dobrý večer, stejně nádherné rudé s černými tóny Rubinoly se nám daří vypěstovat u Kyjova. Každý si chválí krom vzhledu i její chuť, opravdu skvostná odrůda. Škoda jen, že nám v nejlepší kondici vydrží jen do prosince. Podobně nádherně vybarvené i... celý příspěvek >
Sladký rezistent, 1.3.2016
Dobrý den, já za sebe můžu doporučit Rubinolu. Nádherné, sladké jablíčka, vynikající chuti, všem komu jsme je dali chutnají. Minimální nároky na postřiky, pěkné výnosy. V ne zcela dobrém sklepě nám vydrží do ledna. Jak píše paní Lída, každý má... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 29.2.2016
Zdravím odborníky do Petrova. Jak dopadlo stříhání Jofely? Namáte rouby pro neodborníka?
Natírání kmenu vápnem, 28.2.2016 Obsahuje fotku
Dnes jsem se konečně dostal k natírání meruňek, příští týden budu pokračovat s broskvemi, hrušněmi a švestkami. Natřel jsem 10 meruňek, spotřeboval asi 10kg vápenného hydrátu, zhruba 50g modré skalice a asi 25litrů vody. Natíral jsem velkou... celý příspěvek >
Presadenie čerešne, 28.2.2016 Obsahuje fotku
Dnes jsem byl v sadě a schválně jsem se díval na ty vzdálenosti stromů. Třešeň mám od Althanovy zhruba 6-7 metrů a jak vidíte na fotce, koruny se dotýkají. Pokud budou vedle sebe stejně velké třešně, chtělo by to alespoň 8 metrů. Hrušky na kdouli... celý příspěvek >
Presadenie čerešne, 28.2.2016
Věřte, že pro třešeň je 5 metrů opravdu málo, zvláště pokud budou dvě vedle sebe.
Dřevo do destilátu, 24.2.2016
Macerace je mnohem snažší. Kdybych řekl paličovi, že tam chci při přepalu dát povidla, poslal by mě do... 
Dřevo do destilátu, 24.2.2016
Někomu to připomíná hovna, já tam cítím povidla. Sladkost tam je, ale neruší to výslednou chuť. Hrst do tří litrů není zas tolik. Ne všem to chutná, nikomu to nenutím.
Tak destiloval někdo z odrůdy Topper?, 24.2.2016
Dobrý večer, na jednodruhové pálenky je u švestek potřeba několik stromů stejné odrůdy. Topper bohužel nemám ani jeden, nemám místo...
Natírání kmenu vápnem, 24.2.2016
Ještě jednou ať to nezapadne - koupil jsem vapenný hydrát a modrou skalici. Poradte prosím, jak namíchat směs (kolik kg vápna, kolik dkg modré skalice a kolik vody) na nátěr kmenů a hlavních větví (ne postřik). Bordeauxská jícha se mi zdá na kmeny... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 24.2.2016
Přímo na pytlech je psáno určeno k nátěrům stromů, úpravě pH, stabilizaci zemin, do omítkových a zdících směsí... Já myslím, že vápenný hydrát je již vyhašené vápno zbavené vody. Takže stačí rozmíchat s vodou.
Hrusne na kdouli nerostou, 24.2.2016
Já ty stromky zkracuji každé jaro už od výsadby, ale téměř nepřirůstají. Zkusím tedy hlubší řez a krom NPK(podzim) ještě něčím přihnojím. Na podzim seženu hnůj. Myslím, že nejvíc jim dávají zabrat krtci a hryzci, kteří, nevím proč, zrovna u nich... celý příspěvek >
Tak destiloval někdo z odrůdy Topper?, 24.2.2016
Provokatére :)
Další diskuze:  11,  12,  13,  14  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika