Příspěvky uživatele - 145.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 25.4.2016
díky za rady, ale brzdou to skutečně nebylo... v servisu jsem se dnes dozvěděl, že pila nemaže, ale v sobotu ještě mazala když jsem s ní řezal. V neděli jsem už neřezal, pila se jen zahřívala před prací na volnoběh bez plynu, a začalo se kouřit od té... celý příspěvek >
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 24.4.2016
Já si taky myslím, že jsem nevybral špatně... pila je nádherná. Super zprracovaná, zítra dám vědět...
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 24.4.2016
A zitra už pojede do servisu, včera krásně řezala a dnes zdechala a začala nějak kouřit jakoby z prostoru řeťezky... tak nevím, jsem prosťe smolař...:(
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 23.4.2016 Obsahuje fotku
A je to doma, už jsem ji i testnul a he to dobrá motorka, lehká dravá... snad bude dobře sloužit. Letos jsem si naložil ježucha o něco dřív...:)
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 21.4.2016
Tak jsem se dnes byl podívat na Echo cs501sx, máte někdo zkušenost? Mohl bych ji mít za 11 tis. Konstrukce mi připomíná moji starou Hechtku 945, ale věřím že bude kvalitnější, záruka 5 let, to je fajné, servis kousek...
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 11.4.2016
Tak mam moznost koupit Stihlku 261 za 15,5 novou. To uz je cca 3 tis od D 5105. Servis zarohem, mel bych to uz nejak rozseknout...:) Dolmaristu se chi jeste zeptat, kdyz koupim pilu pres net, tak jak je to pak se zarucnim servisem? Musi byt pres... celý příspěvek >
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 9.4.2016
V názvu vlákna mám skutečně kolem 10 tis. a to pro STIHL moc není, ale na druhou stranu jsem částečně "nahlodaný" i připlatit za STIHL a 261ka je taková "modla" a vrchol... který je tedy srovnatelný se 5105, otázka jak si natom stojí modely 231, 251... celý příspěvek >
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 9.4.2016
no upřímně mi to tady přijde celkem hodně dolmarácky orientované (ikdyž nic pro ti dolmaru nemám), ale nějak mi přijde, že se tady uživatelé stihlek nějak nevyjadřují... což nahrává teorii, že spokojení uživatelé nemají potřebu diskutovat na fórech a... celý příspěvek >
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 9.4.2016
a vydrží ta dolmarka 420 taky třeba 20 let? u té stihlky 261 bych se rozhodně nebál...
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 7.4.2016
další výhoda STIHLu je ta, že servis mám vpodstatě zarohem...:)
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 7.4.2016
Tenn obchod jsem nemusel hledat, jel jsem najisto - Patrick ve Zlíně. Tam jsem dnes byl a ještě ve Stihlu v Lukově a asi mne ukamenujete dolmaráci, ale zamiloval jsem se do MS 261:). Lehká, skvěle sednoucí profimašina. Ale otázka je jestli to... celý příspěvek >
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 6.4.2016
No, zajedu do obchodu kde mají spolu Dolmar i Stihl a uvidím. Nicméně díky za informace.
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 6.4.2016
Takže co se týká spolehlivosti, tak je natom dolmarka stejně jako stihlka? Pan prodávající tvrdil, že jsou teď dost "levné" ND na stihl, protože stihl změnil obchodní politiku, aby lidi nekupovali levné čínské náhrady.  Budu se muset na ty... celý příspěvek >
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 5.4.2016
tak jsem byl dnes u nás v Algazu (Otrokovice) a jsem nahlodaný na Stihl, a to buď 231, 251 nebo 271...ikdyž nejraději bych 261, ale to už je výrazně nad limit, nehledě na akci - 1800 Kč, která ale jaksi v Algazu již neprobíhá (přitom na webu Stihlu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika