Příspěvky uživatele - 252.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kakaovník, 21.3.2016
Exotikadomu.cz vypadá solidně a rozumné ceny, ale zkušenost nemám.
Semenaření, 17.3.2016
Já děkuji za tip. Na jejich stránkách jsem, ale objevila pouze okurky F1. Zkusím ten Lidl. Nehybridní salátovky najspíš neexistují, takže příští rok od nich opouštím. H.K.
Dýně Muškátová, 17.3.2016
Krása :) Já dělám polévky. Vnitřek vydlabu lžící a uděláme bubáka. Kdyby toho bylo víc, zavařila bych pyré. Kompot nám nejede. Vybírala jsem neco co bude dobré i hezké. H.K.
Jak ostříhat rybíz a angrešt?, 16.3.2016
Ano. Ulámat. Je to meruzalka na kterou se rybíz roubuje.Mě loni odešel rybíz a zkusila jsem dát prostor meruzalce. Měla hezké žluté květy a tm.červené bobule. Dcera to utrhla ochutnala a řekla -hnus. Postupně měnim za keřový. H.K.
Kde seženu medvědí česnek?, 16.3.2016
Mezi Louny a Perucí?  Mohu poprosit konkrétněji. Jsem z Pozdně. Mám 1 kupovaný. V okolí naroste. Máme tu česnáček a cosi jako ostřejší pažitku. Raší to brzy najaře v lese a jak se oteplí tak se zatáhne. Nikdy jsem to neviděla kvéct. H.K.
Kde seženu medvědí česnek?, 16.3.2016
Kostival roste na vlhkých loukách, u potoků a rybníků. U nás hojný a nápadný. Mívá bílé až sitě růžovo fialové květy. Zato č. medvědí lada na zahradě. H.K.
Dýně Muškátová, 14.3.2016
Zkusila jsem podle rady vyset 5 semen dál od sebe do velkého kbelíku umístěného v bytě. Uvidím, co to udělá. Když se to bude moc vytahovat, šoupnu to na okno ve verandě. Tam je 8 až 10 stupňů. To zpomalí růst. Po zmrzlích to vysadím i s tím... celý příspěvek >
Semenaření, 10.3.2016
Žiju na vesnici. Naše rodina tu žije stovky let. Mam rodokmen do husitských válek. Většinou chudí domkáři. Měli jen to co vypěstovali, nebo vyrobili. Škoda jen, že si babička nedala práci uchovat něco dalším generacím. Její babička byla porodní bába... celý příspěvek >
Semenaření, 10.3.2016
A kde brali semena před 100lety. Jak se jen mohli obejít bez internetu a bez supermarketů? Líbilo by se mi ušetřit za semena. Možná by vše nemělo dokonalý tvar, předepsanou barvu a velikost. To už je příroda. Jednou se povede to podruhé ono. Ředkičky... celý příspěvek >
Semenaření, 10.3.2016
Nejde o tvar, ale spíš o chut' a nutriční hodnoty. K příspěvku před vími. Já razím zlatou středí cestu. Ráda bych žila ekologicky, ale musím se držet více při zemi a žít ekonomicky. Kupuji najlevnější kosmetiku. Řasenka mi vydrží tak 10-15 let.... celý příspěvek >
Semenaření, 10.3.2016
Zapoměla jsem dodat, že plody byli téměř bez semen. Celý srpen jsem je zalévala hadicí ke kořenům. U nás bylo spodní vody dost. H.K.
Semenaření, 10.3.2016
2014 jsem měla z 10 hadovek takovou úrodu, že jsem to rozdávala. Ale nevím co to bylo za odrůdu. 2015 jsem koupila Saladina. Sklidila jsem 2 okurky.. Semena nebyli v žádné. Letos mám myslím Lídii F1. Nakladačky byly o dost plodnější, mám 20 malých... celý příspěvek >
Semenaření, 10.3.2016
Okurky se pokusím vyselektovet s toho co mám. U paprik uvidíme. Ted' mají 5cm. Rajčata z vlastních semen jsou ve fázi děložních lístků. Vysela jsem ještě 3x tornádo, 3x stupice, 3x porýní, 3x goldkrone a 6x divoké. S těmi mími asi 60 rajčat.... celý příspěvek >
Semenaření, 9.3.2016
Vím, že nemám semenařit F1. Píší to všude. Další generace je vždy sázka do loterie. Poznala jsem to u Tornáda F1, které se mi vysemenilo na záhoně. Většina rostlin byla v pořádku, kromě jedné, na které vyrostly pouze 4 chery rajčátka. Snažim se... celý příspěvek >
Dýně Muškátová, 9.3.2016
Děkuji. Mám de Provenc, ty veliké. Butternut jsem měla loni a nedozrála. Málokomu u nás loni dozrály dýně. Mám je z dobrásemena, tam je velký výběr. H.K.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika