Příspěvky uživatele - 96.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tunelový fólíovník - malý - kostra, 23.3.2016
Nebo použít samotnou Pex-Al-Pex trubku na podlahové topení. Hliník mezi vrstvami má dostatečnou pevnost aby udržel trubku ohnutou jak potřebujete a v Baumaxu mají metr asi za 14 Kč.
Ananasová meruňka, 21.3.2016
Já bych naopak trošku uklidnil lidi co neúspěšně tyto odrůdy shánějí – ta chuť této meruňky není zase tak skvělá aby se po ní zbytečně pachtili. Na staré zahradě s mnoha desítkami stromů meruněk na Litoměřicku jsme měli asi 8 stromů tohoto... celý příspěvek >
Převodovka Tuff Torq K46 vs K62, 20.11.2015
K46 mám na svém sekacím traktoru který jsem koupil z druhé ruky a má už toho nabeháno hodně. Hydrostat při sečení zatím pracuje uspokojivě ale při přejezdech je rychlost pohybu nižší než když přepnu na zpátečku. Je to příznak blížícího se konce... celý příspěvek >
Zaschlé plody kanadských borůvek, 11.8.2015
Naprostá většina borůvek je již sklizena ale teď řeším co se samotnými keři borůvek a dále brusinek které začínají dozrávat v tomto suchu. Dešťovka došla a je menší zlo nezalévat vůbec nebo alespoň tvrdou vodou z vodovodu?
Postup před rozhrnutím nové ornice, 10.6.2015
Trávníky prospívají nejlépe v silně písčité půdě, takže jestli to má být trávník tak vozte více písku než ornice a potom vysejte kvalitnější travní směs (nižší, které se nemusí tak často sekat). Více najdete v diskuzích o trávnících.  Honza
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika