Příspěvky uživatele - 119.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupací káď, 21.12.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, chtěl bych koupit koupací káď (viz obr.) o objedmu 1000 l - kulatou. Dá se běžně na internetu sehnat. Myslíte, že by to šlo částečně nebo úplně zakopat do země, aby se sud nepoškodil? Jak byste řešili filtraci... celý příspěvek >
Zimní řez révy, 30.11.2021
Nepotřebuji žádnou MAXI úrodu. Mám asi 14 hlav a prostě tak nějak ať je na stůl do misky.
Zimní řez révy, 29.11.2021 Obsahuje fotku
Ještě obrázek 2
Zimní řez révy, 29.11.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, měl bych dotaz, bude v obou případech réva plodit? Viz foto. A který řez bude lepší? Díky
Změna techniky naložení masa na uzení, 25.11.2021
Zdravím, chtěl bych vyzkoušet naložit maso na uzení pomocí techniky vakuování. Na youtube ukazují někteří borci, že používají místo klasického česneku granulovaný a je to prý k nerozeznání. Ten nemám. Nemáte s tím někdo zkušennost? Můžu použít i... celý příspěvek >
Rybízové víno je moc sladké, 4.10.2021
Dobrý den, včera jsem stáčel rybízové víno. Po nádherné čiré červené barvě přišlo zklamání. Není to vůbec víno, ale spíše šťáva. Vůbec tam není cítil alkohol a je to příliš sladké. husté to není. Na začátku jsem dal 5l rybízové šťávy, 5 kilo... celý příspěvek >
Skvrny na révě, 6.9.2021 Obsahuje fotku
Ještě obrázek
Skvrny na révě, 6.9.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradí mi někdo, co je to na révě za skvrny? Je to odrůda Vostorg. Díky
Zimní řez révy, 17.8.2021
Zatím jsem nezkušený, tak mám plno otázek. Když bych to neohnul do kříže, ale dal bych to na druhou stranu, než jsem avizoval na začátku v tom návodu, tak to opravdu má tak obrovský vliv na výnos?
Zimní řez révy, 17.8.2021
Takže nějak takto? A nebude se to v tom křížení moc přehušťovat? Snad jsem to pochopil dobře. Díky
Zimní řez révy, 17.8.2021
DObrý den, vím že je trošku brzy, ale už se snažím sehnat nějaké informace. V tomto článku a na tomto obrázku se píše: Tažně ohýbáme tak, aby oblouk byl blíže ke kmínku. Je dokázáno, že takto uvázaný tažeň má větší úrodu a očka lépe... celý příspěvek >
Víno z červeného rybízu, 21.7.2021
DObrý den, každý rok (už asi 5 let) zkouším víno z rybízu. Pokaždé je buď strašně slabé, nebo příliš sladké, nebo zkažené atd.. Nyní jsem našel na půdě jakýsi jednoduchý recept na červené víno, kde se uvádí: do 25 L demižonu dát 5 l rybízové... celý příspěvek >
Jak jste na tom letos s bramborama?, 12.7.2021
Jen se chci podělit o katastrofu, kterou na políčku mám. Asi třetina brambor vůbec nevzešla, brambory šíleně zarůstají v kostivalu, už mě to plevelení nebaví, už 14 dní stojí v řádcích asi 15cm vody (pořád prší), mnoho natě zkousaných od srn, o... celý příspěvek >
Ochrana rajčat před zimou, 25.5.2021
Dobrý den, má ještě smysl přikrývat rajčata textilií? Hlásí ráno 3 až 7°C. Díky
Kdy dát do země brambory?, 15.4.2021
Zdravím Vás, kdy budete letos dávat brambory, když je tak chladno. Teď jsem četl, že zima pokračuje a bude chladno minimálně do konce dubna. To asi není dobré dát brambory do takové chladné země.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika