Příspěvky uživatele - 142.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Které jablíčko vám chutná s blížícím se jarem?, 23.2.2016
Dobry den, to se divim, ze Vam Rubinola vydrzi tak dlouho. Je pravda, ze jablka nechavame na stromech hodne dlouho a sklep neni idealni, ale Rubinolu jsme pojedli a rozdali uz pred koncem roku, protoze zacla vadnout. Goldeny vydrzely v dobem stavu do... celý příspěvek >
Topper - senzorické zhodnocení destilátu, 23.2.2016
Dobry den, ty stromy na St.J.A mate v tom Petrove? Umele zavlazujete? Ja se bojim, abych pri pouziti teto podnoze neskoncil jako s hrusnemi na kdouli. Proto sadim svestky na mirobalanu a i tak skoro nerostou. Sucho, sucho, sucho...
Hrusne na kdouli nerostou, 23.2.2016 Obsahuje fotku
Dobry den, na podzim 2013 jsem vysadil Eriku a Karinu. Nemel jsem pro ne dost mista, na semenaci jsem Karinu tehdy stejne nesehnal a taky jsem to nedomyslel do dusledku. Takze jsou je koupil na kdouli. Stromky skoro nerostou, jednak se na tom... celý příspěvek >
Mandlone - unor 2016, 23.2.2016 Obsahuje fotku
Dobry den, vcera me prekvapil stav pupenu na nasich mandlonich. Snad uz neprijdou velke mrazy a bude dost opylovacu...
Zobonoska ovocna pod kurou merunek, 23.2.2016 Obsahuje fotku
Dobry den, vcera jsem pri osetrovani puklin na merunkach narazil na Zobonosku ovocnou, ktera pod starou kurou prezimuje. Nejsem zastance sterilnich zahrad/sadu a likvidace vseho, co se pestiteli nelibi. Jake skody a v jakem rozsahu Zobonoska napacha?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika