Příspěvky uživatele - 31.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolik cukru má být v kvasu při pálení, 18.10.2018
Děkuji, to by asi spíše odpovídalo. Protože, pokud by byla tak vysoká cukernatost, nebyla by chuť kyselá a trpká jako je teď, ale spíše dost sladká. No rozhodně už to nijak neovlivním a 14.11.2018 se uvidí.  Ovšem jsem v tomhle oboru velký... celý příspěvek >
Kolik cukru má být v kvasu při pálení, 8.10.2018
Z dovolením připojím se k diskuzi se svým dotazem. Mám trnkový kvas, asi 170 litrů. Před kvašením jsem měřil refraktometrem cukernatost a dostal se na hodnotu 19 brix. Nyní kdy již sensoricky ke kvašení nedochází, je podle refraktometru, při... celý příspěvek >
Dýňoviště 2015 + 2016, 15.8.2016
Zdravím Vás dýňovníci, ta slova chvály na dýni melonette mě zaskočila, nikde jsem nic takto pojmenovaného neviděl. Můžete mi prosím napsat kde se dají semena této lahůdeky sehnat? Děkuji.
Přezimování jedlé mochyně, 8.5.2016
Trochu pozdě připojím i já svou zkušenost, na podzim vyril a uschoval do sklepa, na jaře zasadil a sluníčko mi rostlinu celou popálilo, takže plodila stejně jakobych ji na jaře zasel. Takže je asi potřeba rostlinu napřed venku nechat otužit, netkanou... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 20.2.2016
Děkuji velice za radu, hned jak se dostanu do města koupím RW kostky a vyzkouším. Už mám v kýblu s vodou nastříhané výhony. Jen nevím jestli to má cenu. Moje maminka si přála totéž co pěstuji já, co to je netuším, dostal jsem od nebožtíka strýce... celý příspěvek >
Williamsova - předjarní řez, poraďte prosím, 17.2.2016
Děkuji velice za radu a pokusím se ji převést ve skutečnost. 
Williamsova - předjarní řez, poraďte prosím, 22.11.2015 Obsahuje fotku
Jistě že uvažoval, trochu to roztáhnout, jen jsem nevěděl, že můžu udělat otevřenou kotlovitou korunu u hrušně. Letos mi pozemek postříkali zemědělci nějakým neřádem a konce větví potom zaschnuly. Předjaří jsem pochopil jako období po... celý příspěvek >
Williamsova - předjarní řez, poraďte prosím, 21.11.2015 Obsahuje fotku
Tříletý stromek Williamsovy hrušně, nějak mi zaschnul terminál a vůbec je špatně tvarovaná. Podnož neznámá. Mohli byste mi prosím poradit jak ji zastřihnou a potvrdit mou domněnku, že je třeba řezat v předjaří?
Pěstování dýně (hokaido), 25.4.2015
Taky se mi nezdá o tolik lepší, jen je potřeba slupku okrájet, u oranžového nemusím.
Pistacia vera, 31.7.2014
Pěstování pistácií ze semen koupených na aukru, od kdovíjakého dacana je, s prominutím, pitomost. Pistácie jsou rostliny dvoudomé, tedy odděleného pohlaví. Semenáče kvetou až za cca. sedm let a teprve poté zjistíte jejich pohlaví, lepší koupit... celý příspěvek >
Sklizeň česneku, 7.7.2014 Obsahuje fotku
Karel už ztopořil, tak jsem jej vyryl a je to teda paráda, veliké cibule a velmi chutný, silně česnekový.
Lis na ovoce, 4.8.2013
Mám pátým rokem tuhý tyl a drží dobře, při jeho nepatrné ceně, i kdyby vydržel polovinu, vyplatí se.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 5.7.2013
takže pokud to dobře chápu, měla by to být tahle?
Fusariové vadnutí u rakytníku?, 10.6.2013
Děkuji, ale zahynula osmiletá rostlina, která do loňska prospívala perfektně a půda je stále stejná?
Vysokým rajčinám netreba odstraniť aj nejaký list?, 9.6.2013
Ovšem listy napadené houbou nebo i jinak poškozené je dobré otrhat a nekompostovat.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika