Příspěvky uživatele - 236.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorový postřikovač SOLO 434, 19.2.2016
Nojo, ale jen Hecht. Taky jsem o Hechtu uvažoval, konkrétně o rosiči, ale vzdal jsem to. Hecht 459, či stejný 456, ale má o něco slabší motor.
Motorový postřikovač SOLO 434, 19.2.2016
Úlet v menších zahradách a staba druhu. Z ovocných mám: jablůňky, broskve, nektarinky, třešínky, meruňky, ryndle, švestky, hrušky višeň, moruše. Výška stromků bude v budoucnu do tří metrů. Takže postřik jak kdy. Rosič - mlžič bych asi neuživil.
Motorový postřikovač SOLO 434, 19.2.2016
Uvažuji o koupi tohoto stroje, doposud jsem používal ruční zádový za cca 1200 Kč + jakýsi aku křáp za cca 2 500 Kč. Udělám dobře? Mám 27 ks mladých (2 - 6 let) ovocných čtvrtkmenů a polokmenů, 13 angreštů a rybízů, hafo okrasných stromků a keřů, 30... celý příspěvek >
Možnost úschovy KOI, 9.10.2013
Já když zvětšuju, nebo čistím jezírko, dělám to buď na jaře, nebo na podzim. Důležitá je teplota. Ideální je tak kolem 10°C. Pak se vyrovná teplota vzduchu i vody jak v jezírku, tak v bazénu. Všechny ryby vylovím a dám do toho nevyužitého bazénu,... celý příspěvek >
Automatický hlídač výšky hladiny, 26.1.2013
Reakci na tlak vody zajištuje právě ta expanzní nadoba... Plovák se stykačem by nemělo být složité vyrobit. Hlavně dobře zabezpečit elektroinstalaci a použít fíčko. A kam chcete vodu doplňovat? Pokud ji chcete používat na WC, tak bych se do... celý příspěvek >
Reklamace u mountfieldu, 26.1.2013
Tak ty různé kyseliny šťavelové a další věci co se v trávníku nacházejí jsou mnohem agresivnější než voda. Pokud se jedno nebo druhé dostane například do ložisek, tak je to způsobeno jejich nekvalitou. Vůbec všechna ta bezúdržbová ložiska jsou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika