Příspěvky uživatele - 9.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rubinola - řezat či nechat být?, 5.6.2018
Já to řežu jako broskvoň. Co nemá květ jde pryč na nejnižší vhodný rašící pupen. V posledních letech byly u nás takové podmínky, že stromy nerodily a rostly jak o závod. Kdybych to nechal, rostlo by to do nebe. Teď jsem právě ovlivněn jedním... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - usychání, 4.6.2018
Chyba nebyla v kuličkách, ale v těch namačkaných kořenech. Musí se při sázení rozvolnit, rozdrobit aby se uvolnily a mohly se rozrůstat. Takhle plstnaté to vysychá a špatně se ujímá.
Na jakou vzdálenost vyjednotit dýně? (mají volný prostor na všechny strany), 1.6.2018
Jestli se "zá-řezem" myslí zá-hon, pak buď jednu doprostřed, nebo na každý konec jednu.
Vajgelie, 31.5.2018
Mám podobný problém jen ve větší míře. Tipuju že (u mne) je to nevhodný kultivar - klon - typ velmi citlivý na mráz. Sousedi má jeden kolkvitzii a druhý vajgelii tmavě červenou. Obě by "teoreticky" měly být choulostivější. U obou není vidět větve,... celý příspěvek >
Borůvky a voda, 30.5.2018
Některé prostě nerostou. Čím dřív se to pozná, tím líp. Těžko říct čím to je, nahradit jinými.
Na ptáky jsme krátký, 28.5.2018
Nevím co je balabán?
Test letošního jara, 27.5.2018
Jsem z toho trochu rozpačitý. Po mnoha letech zničujících jarních mrazů letos všechno kvetlo jak o závod, ale hodně po odkvětu spadlo. Jsem zklamaný z Bellamiry, loni byla úroda dobrá, letos opět obalená květem, ale téměř všechno spadlo. Nevím,... celý příspěvek >
Na ptáky jsme krátký, 27.5.2018
To máte pravdu, s rybízem nikdy problém nebyl, v posledních letech musím chránit i ten. A přiznávám, že mě to celé čím dál míň baví. Ptáci, srnci, zajíci, slimáci. Prakticky není na zahradě produkt, který by něco nežralo a neničilo. není z toho žádná... celý příspěvek >
Na ptáky jsme krátký, 27.5.2018
Bývalo, ale určitě ne tak jak nyní, aspoň u nás. Na jabloni zpíval kos - jeden. Dneska se jich na trávníku rve pět a z keře révy vyletí čtyři, když jdu kolem. A to ta réva není tak moc stará, kolem dvanácti roků. A sklízíval jsem z ní kbelík hroznů.... celý příspěvek >
Zkrácení velké třešně - řez, 27.5.2018
Každý rok při sklizni uřízněte jednu dvě tři přiměřené větve. Ne moc silné, ideálně podle zásad Zahnova řezu, ale to pokaždé nejde. Sklidíte to na zemi a řežete ve správném termínu.
V půdě byl zakopán pes, 25.5.2018
Pieta se podle mně vztahuje k lidem. Ale může být divný si říct "jeje, tady je zakopanej Alík a jaký na něm roste pěkný zelí". Asi bych přestěhoval ty kosti, byť je to věc spíš symbolická.
Poznej ptáka, 24.5.2018
Drozd zpěvný? Letos je od něj pokoj, loni a předloni seděl na špičce smrku a řval jak na lesy do večera.
Jak pročistit bazén od pylu, 24.5.2018
Mně nic neuniklo, vy jste špatně čet. "po usazení vrátit vodu".  Rozumí se bez kalu. Musí se vám všechno takhle předžvýkávat, nebo jste troll? Co udělá tazatel je jeho věc a je mi to srdečně jedno. Reagoval jsem na jeho dotaz, co si vysvětloval... celý příspěvek >
Jak pročistit bazén od pylu, 24.5.2018
ne přes filtr, ven. Venku to můžete chytit... Tohle jsem napsal, zkuste si to přečíst v původním mém postu. Slovo "ne" obvykle znamená zápor.  Popisoval jsem vlastní zkušenost. Podařilo se tak zachránit vodu s poměrně malými ztrátami. Kolik... celý příspěvek >
Jak pročistit bazén od pylu, 23.5.2018
Jednak nepozorně čtete, druhak jste to nepochopil. Nejde o trvalé řešení, ale jednorázové odkalení. Tazatel chce vodu šetřit, má 17 m3 bazén. Nikdo tu nepíše o vracení výplachové vody z filtru. Zkuste to znovu.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika