Příspěvky uživatele - 247.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přilba k motorové pile, 30.11.2017
zdravím a děkuji za odpověd.na uvedené brýle sem koukal ale abych napsal pravdu není to to co bych chtěl.samotěžbu dělam většinou na jaře a na podzim a tady u nás je v 700metrech věčně hnusně, kšiltovku mám zachvilku mokrou.jelikož dělám dřevo sám... celý příspěvek >
Přilba k motorové pile, 26.11.2017
Zdravím vás, letos dělam už pátým rokem samotěžbu dřeva, začínal jsem jako naprostej amatér a zjištuju že je potřeba nejaké ochrané vybavení.dřevo dostávám většinou po probírce nebo po mýtné těžbě, většinou teda dřevo na zemi.při odvětvování mi lítaj... celý příspěvek >
Stavba udírny v uzavřeném prostoru, 10.11.2017 Obsahuje fotku
Zdravím vás, tak jsme udírnu nakonec postavili zděnou na rámu z traverz.udírna má klapku v komínu, pod klapkou plechový tác na kapání z komína, rigle vyrobené z násad koštat, má cca 120cm na výšku, dole vyrobený rozháněč kouře z plechu.dvířka dřevěná... celý příspěvek >
Rozdíl mezi chilli papričkou a feferonkou, 2.10.2016
Máte pravdu. Chilli, kayenský pepř, feferonka jsou názvy pro pálivé papričky. Chilli je původní název z jižní Ameriky, Španělům připomínaly svou palčivostí pepř a z toho pochází název peper (peperoncino atd.). Nakonec, nejjednodušší je zadat si do... celý příspěvek >
Chovná nádrž na nástražní rybičky - rybkám se nedaří, 18.6.2016
s největší pravděpodobností se o tuberkolozu jedná, rybky mají velké nateklé krvavé boláky někdy i několik cm velké, špatnou stavbu těla, občas na trupu jakoby plísen, velmi divné oči.každopásně rybky nepřežily, měly to všechny a byly spáleny. nádrž... celý příspěvek >
Chovná nádrž na nástražní rybičky - rybkám se nedaří, 16.6.2016
tak jsem pročetl všechny nemoci ryb a vypadá to na rybí tuberkolozu a jediné řešení asi bude všechny rybky usmrtit a vydenzifikovat nádrž.nebo by měl někdo nejaký nápad?
Chovná nádrž na nástražní rybičky - rybkám se nedaří, 15.6.2016
Dobrý den, již druhým rokem chovám nástražní rybky a letos mám problém. nádrž má 1200litrů, je vybetonovaná v zahradní prádelně, k okysličení používam čerpadlo hailea 1950l/hod s filtrem z pěny 70cm dlouhý.loni vše v pořádku a letos mi rybky umírají,... celý příspěvek >
Stavba udírny v uzavřeném prostoru, 3.2.2016
tak tomu už moc nerozumím, kdyt přece kamna petry jsou z předním vstupem, kdyt tam nepotřebuju přece rošt..  pokud to vyrobím z palubek tak tam stejně bude komínek tak proč by měl jít kouř do prostoru??
Stavba udírny v uzavřeném prostoru, 3.2.2016
takže po přečtení diskuze tělo udírny vyrobím z palubek.na tu lednici se vykašlu. trocha kouře při otevírání dvířek mi nevadí ale nesmí to celou dobu čoudit do místnosti.jen mě zaráží že jako topeniště jsou ty petry špatné.proč??nejsou špinavé... celý příspěvek >
Stavba udírny v uzavřeném prostoru, 2.2.2016
děkuji za rady-dům je sice náš ale zahradu využívají i nájemníci (a zahradu máme fakt malou) a bohužel soused od vedle je vůl tak nebudu zbytečně prudit.sušárna je cca 2 metry od domu, nemá přesah střechy tak ji chci uvnitř. rozebírání rour a odnos... celý příspěvek >
Stavba udírny v uzavřeném prostoru, 2.2.2016
zdravím a mockrát děkuji za reakce. vážně jsem tu na foru přečetl vše co se týká uzení.na zahradě ji nemihu stavět, zahrada není jen má, chodí tam i ostatní sousedi z baráku, má je pouze sušárna. na tu generátorovou udírnu jsem na netu koukal ale... celý příspěvek >
Stavba udírny v uzavřeném prostoru, 1.2.2016 Obsahuje fotku
Zdravím vás vespolek, po přečtení celého fora o uzení jsem se nedopátral odpovědí na mé otázky a tak bych poprosil o rady-- na jaře budu stavět udírnu, protože máme jen malou zahradu za barákem tak stavba udírny na zahradě nepřipadá v úvahu, na... celý příspěvek >
Prosím, kdo pozná tento keř? (2), 23.7.2010
Pokud nechcete poradit přímo, tak se tímhle způsobem ani neobtěžujte. Díky.
Prosím, kdo pozná tento keř? (2), 23.7.2010 Obsahuje fotku
Prosím kdo pozná ještě tento keřík? Díky.
Prosím, kdo pozná tento keř? (1), 23.7.2010 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Nevíte co je toto za keř? Děkuji.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika