Náhradní díly na motor honda gxv 160



host - 102.147 (?)
2.2.2016 11:14

Dílenskou říručku-manuál-na tento motor nedokážu nikde objevit a servisy to hlídají jak oko v hlavě, jde o kšeft.Nebo snad je to možné?Logo.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 102.147 (?), 2.2.2016 11:14

Dílenskou říručku-manuál-na tento motor nedokážu nikde objevit a servisy to hlídají jak oko v hlavě, jde o kšeft.Nebo snad je to možné?Logo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.46 (?), 2.2.2016 14:24

Jj, je to tak. Nedostanete v příslušném krámě sadu těsnění ke karburátoru, ale uslyšíte od jednoho a téhož člověka žoviálně pronesenou větičku přivezte to, my se vám na to kouknem. To znamená, že těsnění je, ale pro trouby, je neprodejné a když se ten zázrak stane, to je že je sada těsnění k mání, tak se prodává v ceně zlata. A totéž je s dílenskou příručkou. A teď, jak se má na to dívat člověk, který neni mobilní a na vše je nucen brát taxi.To je opravdu levnější se na to vyprdnout a všechny potraviny odtahat z hypersuper na zádech v ruksaku a i ty podělané rohlíky mrazit a před konzumem v mikrovlnce rozpékat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.106 (?), 2.2.2016 16:51

Těsnění a další díly motoru se daj koupit origo i OEM. Dílenskou příručku nerozdáváme každýmu, kdo si řekne. Nejsem si vědom, že se dílenský příručky u jinejch mašin válej na pultech.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 173.71 (?), 2.2.2016 17:30 Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 22.14 (?), 2.2.2016 17:53

Také se zabývám opravami této techiky a okruh mých zákazníků mi může zavolat kdykoliv a vždy jsem ochoten jim po telefonu poradit s jakou koliv opravou. Myslíte, že mi tímto ubývá práce? Nikoliv je to přesně naopak, protože moji zákazníci mi díky vlídnému chování a obětavosti přivedou další své sousedy nebo známé. O práci nemám nikdy nouzi. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.106 (?), 2.2.2016 18:58
Stando nedělejte ze sebe profesora. Kdybyste byl takovej lidumil, tak byste dávno postnul rozkres a 147 není můj zákazník. Můj zákazník si může zavolat, může přijít, jenom nesmí psát ptákoviny na internet.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 22.14 (?), 2.2.2016 19:55

Zdravím, proč by nesměl? Chcete snad někomu zakazovat co smí psát? Rozkres a servisní manuál jsou dva rozdílné dokumenty. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 2.2.2016 20:18

Logo, uvědomte si prosím, že ti, co se servisním manuálem k motorům Honda dělají, si za něj museli pěkně zaplatit - to se nefasuje!!! Ty doby jsou už dávno pryč. Stejně tak servisní nářadí. Kdo ho chce, musí si ho zaplatit. Pak se najde někdo, kdo se k manuálu "nějak" dostane a pověsí ho na net. Jinak se dá něco dohledat jen v anglickém jazyce. Takže je třeba mít trošku pochopení pro ty, co nejsou dvakrát sdílní sem i jinde ze sebe na požádání sypat data z písemností. Jim taky nikdo nic nedá zadarmo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 22.14 (?), 2.2.2016 20:52

Rozkresy i dílenské příručky jsou volně přístupné, jen zapojit Google. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 56.44 (?), 3.2.2016 7:02

Neohánějte se odborností a servisním nářadím a nevím čím ještě, když to neni pravda. čirou náhodou, jsem v servise viděl demontáž kotouče spojky z převodovky. Neni to sice motor, ale stačilo to ke ztrátě důvěry v jejich odbornost. Kotouč spojky jeden z mechaniků uchopil dvěma sikovkami, pozvedl a druhý mastil po hřídeli bez jakékoliv ochrany kladivem. Určitě se nechovají k motorům jinak. Hlavně, že se vedou řeči o potřebné vysoké úrovni odbornosti a vybavenosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika