Příspěvky uživatele - 4.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Příliš vysoké otáčky volnoběhu Honda 160, 2.11.2011
Nóó, to podle popisu asi nebude jen v přenastavení dorazového šrubu.
Husqvarna 555, 562 XP, 14.9.2011
Intercoler jsem s ničím nesrovnával, jen jsem napsal že tam ještě chybí.
Husqvarna 555, 562 XP, 14.9.2011
To jste mě J.S. tímto vaším textem zklamal. Nebo jsem ho špatně pochopil. To jejich označení TURBO jsem bral jako reklamní tryk pro blbce, co neví co a jak přeplňování motorů turbem funguje. A Vy to zde uvedete jako že ne nadarmo se tomu říká turbo.... celý příspěvek >
Zahradni traktor Vari Pony, 12.8.2011
Pane habr v. já vůbec nepochybuji, že Vaše MKS je dobrý stroj a že Vám vyhovuje a přeji Vám to. Jen při těch Vašich výčtech pro a proti jste si to pojal spíče po svém než objektivně. Já to teda udělám taky tak. Vari a MKS jsou úplně jiné stroje.... celý příspěvek >
Briggs Stratton 460 časování ventilů, 10.8.2011
Nevěřím, že by motor neměl ve spodní části bloku šroub - zátku s čtyřhranou dírou určenou pro vypouštění oleje. U sekaček to bývá dost znečištěné a proto je lepší starý olej odsát.
Zahradni traktor Vari Pony, 9.8.2011
Při souhlasu s panem Melagou začnu od zadu. Na tvrdou práci, jak píšete, je třeba pořádný stroj i když nárazově a tím pony není. Sněhovou frézu bych doporučil koupit jako jednoúčelák, bude stát skoro stejně ale při správné volbě bude lépe fungovat a... celý příspěvek >
Sekačka Hecht, 28.7.2011
Podívejte, je pravda, že s takto nepřiléhavým krytem mají problém daleko jiné značky. To měl ten před váma pravdu a je to fakt. Nechápu však, co je to za tak neřešitelný problém a když ne vašima rukama, tak servisem, ke jste to koupil? Existuje... celý příspěvek >
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 10.6.2011
Pé Pé,  tím odkazem na obrázek mě chcete říct, že to spodní ložisko, nejblíže žacímu adaptéru, není nijak kryté?
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 9.6.2011
Tam snad je gufero, ne? A jestli tama může vazelina ven, pak tou samou cestou může vlhko s nepořádkem dovnitř. To se mi nezdá. Taky by se stopy toho šmíru mohly najít na krytu, hřídely či misce. Nikdy nikdo nic takového "nehlásil".
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 9.6.2011
Když se léta přimazává ten úhlový převod na křovinořezu, pak se zeptám a asi jako blb, ale kam se poděje to všechno mazivo z předchozích mazání?
Kompaktní traktor, 31.5.2011
Já vám nechci nijak vymlouvat Kubotu ap, je ale zřejmé, že k ní pocitově tíhnete a to má vliv na vaše rozhodování. Na jednom se hledají jen chyby na druhém jen to dobré. U toho vašeho zjišťování skutečné kvality Goldoni bych chtěl být. Nebudete ale v... celý příspěvek >
Dakr FD-3, 31.5.2011
To máte pravdu, na křivý povrch to moc není. Mě na té diskovce zaujala o hodně menší energetická náročnost. Takže na záběr přes 120 cm stačí i šestikoňák. V bubnovce nemyslitelné. Kdo má rovný terén i když v kopcích, tak si určitě polepší, když na... celý příspěvek >
Dakr FD-3, 31.5.2011
Nad diskovou sekačkou Dakr namísto bubnové jste nikdo nepřemýšlel?
Sháním levnější "aerifikační" válec s hroty na trávník, 13.5.2011
Máte na mysli to, co popisuju?  Hmotnost válce je proměnná, plní se vodou pro různě tvrdé povrchy. Díky průměru válce může pojmout až čtyři sta litků vody. Ono jde o to, že vám popisuji ony drahé tovární výrobky, určené k tahání... celý příspěvek >
Sháním levnější "aerifikační" válec s hroty na trávník, 13.5.2011
Pane Z.B. dovolte abych vás upozornil, že scháníte něco, co neexistuje s parametry, které vylučují správnou funkci. Provzdušňovací válec o záběru metr nemůže být lehký. Nefugovalo by to. A tahat funkční po dvou tisících metrech čtverečních ručně? Tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika