Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hydropřevodovka po zahřátí nejede, 30.4.2011
To mě zjímá! Vy máte v Lanškrouně přístup k novým komponentům do hydropřevodovek? Opravujete Tuff Torq i Hydrogear? Nebo jinak, jak opavíte převodovku, kde je vyběhané-vydřené pístkové čepadlo. Zalapované pístky už netěsní, tudíž tlak... celý příspěvek >
Sekačky, 28.4.2011
Ani teplo ani zima šroubkem neotočí (obrazně řečeno). A to je právě to, motor se na zimu odstavil bezproblémů a na jaře je problém? Vyzkoušejte ten "čerstvý" benzín, ale moc šancí tomu nedávám. Pokud je tam skutečně závada, přijde na... celý příspěvek >
Sekačky, 28.4.2011
Olejem při chybné manipulaci s motorem to nebude. To motor kouří do modra a nějakou minutu trvá než přestane. Taky předpokládám, že se jen při startu vyvalý černý dým a tím to končí. Je to s nejvěčí pravděpodobností opravdu moc benzínu. S nastavením... celý příspěvek >
Sekačky, 27.4.2011
Vylít benzín nestačí. Je třeba vyjet i to, co je v karburátoru, prostě do zastavení motoru. Vůbec bych se nedivil, kdyby jste to teď potvrdil s odůvodněním, že jste to i tak původně myslel. Budiž. Pak se ptám, co nebo kdo by během uskladnění "vrtal"... celý příspěvek >
Sekačky, 27.4.2011
95% jarních problémů s chodem motorů je v "zazimování" a uskladnění stroje. Nikdo nikdy chybu nepřizná a po pěti minutách debaty třeba v klidu oznámí ponechání paliva v nárdži a tím pádem i v karburátoru z loňska a vůbec... celý příspěvek >
Dílenská příručka Vari DMJ 315 (1433), 26.4.2011
Já možná vím jaké el.schema a jaké černé "krabičky" scháníte, ale mám vážné obavy, že neseženete. Jen schema cívek v motoru. I pro servisy to byl neopravitelný díl a Jikov žádné "noty" nedodával. Takže el.schema co znám k motorům... celý příspěvek >
John deere X300R, 25.4.2011
Škoda, že jste tonenapsal tak, aby člověk pochopil, co taková "přestavba" obnáší.  No a co se ceny týče, materiál, pokud nějaký bude, zdarma a zákazník platí cenu práce. Kulance. Celkem obviklý způsob"dělby" u strojů po... celý příspěvek >
Zahradní traktor MTD 160/92 H nebo Husqvarna CTH 126, 23.4.2011
Jestli se nepletu, tak Vriomatic je variátorový způsob změny převodu a tím pádem i rychosti. Tyto řemeny opravdu nejsou nejlevnější a že má Garland zvláštní způsoby jednání je více méně taky pravda. Mezi garlandem a zákazníkem je většinou prodejce,... celý příspěvek >
Zahradní traktor MTD 160/92 H nebo Husqvarna CTH 126, 21.4.2011
Kdybych volil já mezi těmato dvěma traktory, tak MTD.  To, že to MTD má dvouválec by mj. mělo být dost pádný argument. Navíc dnes pro mne HQ v traktorech není lepší "značka" než MTD. A servis? To je spíše o lidech.
Problém s motorom Briggs Stratton, 8.4.2011
Ano, na klínek bych vsadil stovku!! HH už to pomalu začne, co? Houpající se motory spalující loňské palivo atd atd.
Honda GSV 190, 6.4.2011
Ono nejde ani tak o to kde se vyrábí, jako o to, jak se tam dostal.
Vari Diesel, 1.4.2011
Koupil jste ten stroj jako Vari, nebo jako jinou značku, protože koupit to jako Vari a s rotavátorem bylo asi nemožné.
Honda GCV 160 - maximální otáčky, 7.3.2011
A já si doteď myslel, že ten motor má odstředivý regulátor otáček a pružina na páčce je jen vratná. Neplete si to Stanislav Melaga s motory Jikov?
Honda GCV 160 - maximální otáčky, 7.3.2011
Pan J.S. se v takových zásadních věcech neplete, to bude asi něčím jiným. Jinak je tam Thorx a aby to nebylo tak jednoduchý, tak ten Thorx má, nebo může mít ve středu čep. Už celá loňská sada motorů ho měla.
Jak upravit vozík za auto (koule) pro fungující připojení za Vari nebo Agzat?, 23.2.2011
Příčný náklony jste si vyříkali a já jsem zvědav, jak to dopadne s brzdama. Brzdit malotraktor je špatné řešení A brzdy na veku za auto zase neprojde Na STK. Ono kdyby to bylo tak jednoduchý toto vyřešit nikdo by si vlek za jednoosák snad ani nedělal... celý příspěvek >
Další diskuze:  21,  22,  23,  24,  25  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika