Příspěvky uživatele - 243.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Decis Protech okrasné, 21.4.2018
Psát umíte, tak snad i číst , je to tam vše napsané, je tam tabulka, kde jsou napsané koncentrace k jednotlivým plodinám, stromům..., je tam i ochranná lhůta.
Presadzať rajčiny a papriky alebo nie, 21.4.2018
Zkušenost . Papriky jsou ve stavu klíčních rostlin, rajčata mají jeden pravý list, než dorostou do stavu, kdy by mohly zrát plody, tak zajdou na plíseň.
Kudrnatost listů rajčat, 21.4.2018
Není to náhoda, tu zkušenost se zahradním substrátem Agro má mnoho lidí.
Presadzať rajčiny a papriky alebo nie, 21.4.2018
Ty rostlinky jsou tak malé, že škoda práce, stejně z nich moc úrody nebude. Zajděte někam na trh nebo k zahradníkovi a kupte si hotové sazenice.
Sušené švestky, 21.4.2018
Tak otázkou je,  jak jsou sušené. Pokud byly zasířené, tak by byl asi problém s kvašením, oplachovat je v horké vodě by se vám asi moc nechtělo a přijdete o část cukru.  Jak udělat kvas ze sušených švestek - teoreticky by se dal spočítat... celý příspěvek >
Jak zlikvidoval plevel, 16.4.2018
Použijte strejdu Google
Jak zlikvidoval plevel, 16.4.2018
Na to svinstvo nefunguje nic 
Papriky - nemoc, 12.4.2018
Tak záleží, jak moc dobře vidíte  . Vezměte lupu a prohlédněte spodek listů - pokud na něm jsou malincí "pavoučkové", tak to jsou svilušky, pokud objevíte černé tečky, nepohyblivé, jedná se o trus třásněnek. Tipuji ty třásněnky.
Sprašnost paprik, 10.4.2018
Neprožívejte to tolik 
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 9.4.2018
Doufat můžete , ale to je tak všechno...
Tlakový rozprašovač Lidl, 6.4.2018
Měla jsem ho pár roků, postřikovala postřiky..., odešel poté, co jsem ho zapomněla na zahradě a zmrzla mi voda v trubce (praskla tryska). Za tu cenu nemá smysl řešit nesmyslný návod (tenkrát jsem ho urřitě nečetla ).  Ivap
Siran zeleznaty proti mechu v travniku, 2.4.2018
Stromům a trávě to nic neudělá, na betonových plochách vzniknou rezavé skvrny. Mech zčerná, ale pokud je vlhký rok nebo zima jako letos, tak naroste znovu.
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 31.3.2018
Cibuli nechávám viset, začne vyrůstat velmi pozdě a moc se nekazí.
Co je to za rostlinu?, 28.3.2018
Modře kvetoucí přenosné rostliny, v obrázcích jedna měla podobné listy jako ta vaše. A pak jsem to jméno zadala znovu do Google a ono jo  .  
Co je to za rostlinu?, 27.3.2018
Pane Josefe, já jsem to vygooglila a pohledala v knížkách 
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika