Příspěvky uživatele - 243.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poškozené rašící listy, 27.4.2019 Obsahuje fotku
Ale já to mám taky jen na třešni. Vezměte lupu a hledejte, našla jsem nedospělé třásněnky (světle žluté, cca 1 mm) i dospělé cca 2 mm, jsou to jen čárečky, strašně rychlé. Čučela jsem na to snad pět minut, než jsem ji objevila, jsou zalezlé ve... celý příspěvek >
Oskeruše, 26.4.2019
Máme zasazenou oskeruši asi patnáct let, roste, ale něco jí žere, kmen má rozklovaný strakapoudem. Ta se stovky nedožije.
Rebarbora, ma zmysel z nej vystipkavat zarodky kvetov?, 26.4.2019
Není třeba. A rada - listy používejte jen do doby než začne kvést, pak už má moc kyseliny šťavelové.
Poškozené rašící listy, 26.4.2019
Dneska jsem kontrolovala nově zasazenou třešeň - na listech stejné poškození jako na fotkách, které jste tu všichni uveřejnili. A jak už jsem psala v jednom příspěvku (nebyla jsem přihlášená), na listech byly vidět černé tečky. U mě na dvou listech... celý příspěvek >
Jak a kdy naroubovat sakuru?, 26.4.2019
Mám na zahradě semenáč třešně a chtěla bych zkusit naroubovat sakuru. Otázka zní - kdy se vlastně roubují a jakým způsobem. Jestli jako třešně nebo jinak.
Jak rychle vypeckovat švestky, 23.4.2019
Existuje na to vypeckovávač. Ale vzhledem k tomu, že musíte každou švestku vložit zvlášť, správně orientovanou, zmáčknout páku, tak je rychlejší vzít malý nožík, ideálně okrajovací na zeleninu (malý, jemně zahnutý), švestku naříznout a vypeckovat.... celý příspěvek >
Poškozené rašící listy, 23.4.2019
Na těch listech jsou vidět zespodu nějaké černé tečky (při velkém zvětšení), nemůže to být buď trus nějakého škůdce nebo nějaká potvora, co ty listy žere?
Řez bujně rostoucí jabloně, 20.4.2019
Nám Prima a další odrůdy letos nekvetou nebo mají jen pár květů. Po loňském suchém létě a nadúrodě je spíš div, že přežily zimu.
Rozdělení zahrady plotem, 20.4.2019
Proti hluku špunty do uší, žádný plot nezabrání tomu, abyste sousedy neslyšeli.
Co je to za strom?, 17.4.2019
Děkuji 
Co je to za strom?, 17.4.2019 Obsahuje fotku
A nevěděl by někdo, co je tohle? Fotka není moje, takže nevím, jestli je to strom nebo keř ;-) Roste to někde u Lednice.
Usychající sazeničky rajčat - prosím o radu, 16.4.2019
Jde samozřejmě otevřít  - levým tlačítkem na myši přejeďte odkaz a pak buď zkopírujte nebo nechte vyhledat Google.
Kiwi po ranním mrazíku, 15.4.2019
Ta textilie by musela být až k zemi, ale vršky stejně namrznou.
Z čeho živý plot?, 10.4.2019
Nebo nechat porůst břečťanem nebo rdesnem.
Jaké rostliny vidíte na obrázku?, 10.4.2019
To je nějaká zelená stěna? Pokud ano, jsou tam minimálně dva kultivary begónie. asi by to chtělo lépe vyfotit.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika