Příspěvky uživatele - 76.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jezírko - folie x pes, 17.2.2016
Zdravím všechny příznivce jezírek, už nějakou dobu nasávám informace, protože bych si chtěl založit na zahradě jezírko. Mám už určitou představu o umístění, tvaru, hloubce a potřebných technologiích. Jako izolace přichází v úvahu folie. Nyní mám... celý příspěvek >
Dopouštění jezírka z okapu, 14.1.2016
Dobrý den, rád bych částečně dopouštěl budované jezírko vodou z okapů. Filtry dešťové vody nejsou nejlevnější v poměru cena/využití. Mám dva nápady: 1. Vodu pošlu do koryta, kam bude vytékat i voda z filtru jezírka. Dal bych do něho kameny a... celý příspěvek >
Pstruzi, 5.1.2016
Dobrý den, příští rok bych chtěl začít se stavbou jezírka. S ohledem na velikost zahrady plánuji cca 40 m3 s hloubkou do 2m s ohledem na hladinu podzemní vody. Bude tato velikost dostatečná pro nasazení pstruhů (líbí se mi víc než kaprovité ryby)? V... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika