Příspěvky uživatele - 61.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kozlík nemá kořen?, 14.8.2018
Vypěstoval jsem si kozlík a nasušíl vršek na čaj. Pak jsem si přečetl, že se používá kořen. Vyryl jsem tedy 1 rostlinku a dole samé jemné kořínky. Takže to asi není kozlík LÉKAŘSKÝ, že?
A tráva roste a roste, 7.6.2016
Jediný člověk se mne zastal. Dobře, koupí se mulčovač, dám ho mamce pod stromeček, sekat budu já a všichni budou spokojení. Že se občan musí starat o svůj pozemek, to byl dobrej fór. O zarostlé státní škarpy se nikdo starat nemusí, zřejmě, jak to tak... celý příspěvek >
A tráva roste a roste, 6.6.2016
Prosím pěkně o názor. V mojí mamce, již důchodkyni, se probudil sedlák a hospodář. Již několik let nechává posekat zahradu, pak z toho dělá kopečky a po mne nakonec chce to naložit a odvozit. Nyní a ještě na podzim. Zahrada je nevyužívaná, ležící... celý příspěvek >
Jaké bylinky do truhlíku na balkon?, 10.4.2016
Ahoj. Předem upozorňuji, že jsem vloni totálně s pěstováním neuspěl, vzešly mi slabé nitky nebo nic. Určitě chci petrželku. Co dál? Díky.
Co se sadem po dědovi?, 3.1.2016
Ahoj. Sad zakládal děda a jedná se o takové ty klasické vzrostlé jabloně. Prořezávám každý druhý rok a prakticky to nemá vliv na velikost plodů. Opět mi vyrostly stromy hodně do dřeva a letos naplodily mraky jablek velikosti asi tak dětské pěsti.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika