Příspěvky uživatele - 117.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Madarska neplodi, opada velka vetsina plodu, 4.2.2023
měl jsem před časem stejny problem, bylo mi poraděno udělat metr od kmene pul metru hluboko tyčí díry tak 5-6 kusů a do nich do každé dát na špičku nože borax a zalít konví vody každou z nich udělat hned po rozmrznutí země,,,pomohlo to ten rok co... celý příspěvek >
Mladé broskvoně - fleky na letorostech, 2.1.2022
bakterialní odumírání pupenu, šíří se to mízou, tedy nužky a i mšice, postřiky moc nezabírají, přinese se to ze školky s novým stromem nebo to někdo nakazí špinavejma nužkama
Rouby jabloně, 23.4.2021
dle mého je to ok
Spor se sousedem, 10.4.2021
připojím se taky názorem, j dobře poznat kde by ty stromy měly bejt a to na pozemku který je vzadu za tim polem ta vzdalenost pomyslná od hrany ornice je dvakrát tak velká tedy váš problém že jste špatně vysázel a nejde jen o stín, ty stromy mu budou... celý příspěvek >
Proč, 11.10.2020
stalo s mi to samé jen u jabloně a to po větší dávce hnojiva s nadměrnou zálivkou a co jsem udělal? skoušel jsem přemostit roubem to neuspělo tam kde jsem kuru oškrábal až na dřevo je nyní suchej flek tam kde jsem jen povrchně ránu oškrábl a zatřel... celý příspěvek >
Nemoc jabloně, 11.10.2020
jasná strupovitost některé odrudy i bez chemie to nemají jsou rezistentní proti této chorobě jiné nejsou a pak je to takové jaké to je je třeba postřik taky muže trošek pomoci prosvětlení koruny aby lépe oschnuly zvlchčné plody ale to není zarukou... celý příspěvek >
Je tohle moniliová spála? Nebo jiná nemoc meruňky?, 11.7.2020
je to něco jako ovocný kurovec před časemjsem řešil něco podobného... pokud se to včas nepodchytí a máte v zahradě stromy které jsou nějakým zpusobem pro ně přitažlivé dokážou za jeden rok zničit celý sad já jsem to řešil metationem který jsem... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 12.5.2020
už jsem to měl nevim jak se to jmenuje ale dělá to takovej malej brouček se špičatým sosákem a ten výhon napíchne a on takto zvadne postříkat na savé a žravé
Jakou broskvoň do vyšších poloh, 1.2.2020
já sadařím v podhůří krušnejch hor zahrada n.v. 365,mám tenu, což je nektarinka, favoritu,redháven a fairhaven jarní mrazíky problém taky předjarní teplé nebo spíše slunečné dny kombinované s ranními mrazíky to v mém okolí činí největší problém a... celý příspěvek >
Jak podporit dozrani feferonek, 28.10.2019
omezit zálivku- v květináči bych zaléval tak 1x za 5 dní a dal bych je do zimní zahrady, nebo na verandu kde je dostatek světla moc teplo bych nedoporučoval mohlo by dojít k opadu listí, květů.
Odrůda Admiral, 12.10.2019
tak vám nezbyde nežli si zahrát na brůnu a vše vyrubat na hromadu a vrátit se k těm starým odrůdám. já jsem v n.v. 370m. nad mořem podhůří krušnejch a mám letos jednu z nejlepších ůrod za poslední roky z odrůd -topaz red, vanda,opál, luna,... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 15.9.2019
přispěju taky se svojí zkušeností: révu jsem získal od strýce -vinaře a to tak že jsem ochutnal a pak si nechal ustříhnout štuple stanoviště je jihovýchodní zeď garáže a východní bok skleníku, postřiky ač strejda na moravě několikrát stříká ani nevím... celý příspěvek >
Doporuceni jablone - zacatecnik, 26.7.2019
doporučuju si těch pár jablek koupit na farmářském trhu pokud jste naprostý laik tak je to to nejlepší co můžete udělat
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 5.6.2019
pokud se nepletu tak tahle potvůrka napíchne výhon a pote tento výhon uvadne dobře jste udělala.nerad broučky hubím ale krom slunéčka a škvora kteří pojíédají mšice toho zas tak moc na jabloni užitečného neleze
Radikální řez "špendlíku", 12.5.2019
obecně i kdyby nepřekážel kmen stavbě bylo by lepší nechat jen jeden.řezat určitě nyní nnejlépe je řezat před rašením ale když už pupeny popolezou a jsou nazelenalé, ránu zatřít latexem s přídavkem dezinfekce/dithane, champion,kuprikol/pokud se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika