Příspěvky uživatele - 66.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postup roubování, 10.6.2020
bez problemu, preroubovaval jsem takto mnoho starsich stromu, vcetne tresni, neni treba mladych letorostu i kdyz je to mozne, vyhoda je ze rouby na takove silne podnozi maji velke prirusty a za 2-3 roky vytvori novou korunu a plodi. Jak na to - treba... celý příspěvek >
Ockovani, 14.4.2017
spravne jste udelal, ze jste pupeny neprevazal, nechal volne "dychat", coz je u peckovin treba, ale tim ze jste je zatrel voskem tak jakobyste je prevazal. Pod voskem nebo pod paskou - stejna chyba - konec. Preroubujte ted normalne roubem a je to... celý příspěvek >
Dolmar PS7910, 16.2.2017
s tím v principu nesouhlasím, profi je také o komfortu a ergonomii a navíc neznám farmu o požadovaném výkonu.
Dolmar PS7910, 16.2.2017
možná když budu pravidelně obětovat velkému Dolmarovi, tak bude vše fungovat. Ale snad si vystačí s trochou benzínu nebo oleje a nebude vyžadovat velké oběti jako válec, píst nebo zapalování atd.
Dolmar PS7910, 16.2.2017
mám pilu 353 a křovinořez 323r2, mnoho let a jsem max spokojen, měl jsem možnost také dělat s 266,268, 545 a farmou 450. Jinak jsem amatér, samovýrobce, ale když už párkrát za rok dělám tak potřebuji jet týden v kuse od rána do večera. A protože chci... celý příspěvek >
Dolmar PS7910, 15.2.2017
mám z toho všeho čtení kolem dolmaru pocit, že kolem této značky existuje něco jako "náboženství" podobně jako třeba v případě elektroniky kolem apple. To jsou pak informace zkreslené. Jinak pokud do toho půjdu, rád bych jel na Aspenu (XP Power 2T)... celý příspěvek >
Dolmar PS7910, 15.2.2017
Děkuji za dobrou zprávu, jsem rád za pozitivní zkušenosti. Myslel jsem dolmar obecně, ne přímo 6100.  Těch případů zadření i jiných problémů je na diskusích opravdu mnoho, třeba celé vlákno s názvem "Profi Dolmar rozhodně nedoporučuji" na... celý příspěvek >
Dolmar PS7910, 15.2.2017
to ano, na inzertnich serverech je to rozhodne nejprodavanejsi znacka.
Dolmar PS7910, 14.2.2017
já uvažuji už nějakou dobu o 6100, za zimu jsem přečetl všechna možná fóra a recenze ale dost mě u této značky odrazuje vysoký počet případů zadření, až se mi nechce věřit, že za vše může jen špatná směs a nedbalost.
Mala profi pila, 10.2.2017
husqvarna 439?
Makita EA4300F a Dolmar 420 rozdíl?, 31.1.2017
děkuji za odpověď, myslel jsem si to. Pak je tedy asi lepší vzít levnější Makitu a za rozdíl cen pořídit třeba 2 řetězy navíc nebo nějaké jiné příslušenství. Na barvě a nápisu mi nezálaží.
Makita EA4300F a Dolmar 420 rozdíl?, 31.1.2017
Ahoj, tyto pily vypadají hodně podobně ale EA4300F je snad všude levnější, tak nevím proč. Má s tou EA4300F někdo zkušenost?
Skusenosti s Husqwarna 545, 5.12.2016
asi 3 roky rekreacni pouzivani - nekolik desitek m3/rok, bez zavad, bez zasahu, zakladni udrzba, vse ok, univerzalni pila, asi jako 353
Masivni klejotok u tresne, 14.4.2016
a co zkusit infuze fungicidem. Vyleci strom zevnitr. staci na youtube hledat tree infusion nebo tree injection. Americani tak leci vsechno - napadeni houbou - da se do infuze fungicid, napadeni stromu hmyzem, da se do infuze insekticid a cely strom... celý příspěvek >
Rucni nuzky Bahco, 10.2.2016
ano, opet pan vseved Vyslouzil, ktery vsechno vi nejlepe, kazdeho shazuje ale nuzky nema a nikdy s nimi nepracoval. Ja je pouzivam uz delsi dobu a video jsem nasel az ted kdyz jsem narazil na tuto diskusi, tak pro nazornost o co se jedna, vsichni to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika