Příspěvky uživatele - 192.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rezistentní višně v České republice, 15.1.2016
Měl jsem Erdi Batarmo už ve stáří asi 15 let. Rodila velké a závidění hodné višně ale po zakvitnutí v roce už nevím kterém náhle všechno zvadlo moníliovým úžehem. Konečky větví žily, tak jsem sebral rouby a narouboval. Po třech letech to šlo do "háje... celý příspěvek >
Roubovani jabloni, 12.1.2016
Před staletím a při dopravě "koňmo" se rouby při delší dopravě trvající týdny vozily zabalené v mechu.
Jak na starý sad plný náletů, 10.1.2016 Obsahuje fotku
Mám 2500m2 starého sadu.Zkušenost co můžu doporučit.Traktor s naviákem.Na jeden zátah jsem ůvazky vytrhl 6-10 stromků.Bylo jich tam hrůza (asi tisíc),ale oplatilo se.Po vytrhání jsem to přeoral a vyzbíral největší kořeny.Potom 2x převláčil těžkými... celý příspěvek >
Nezabúdli ste na sýkorky?, 8.1.2016 Obsahuje fotku
Sýkorky a stehlíci se střídají. Krmivo slunečnice a koule.
Volné uložení ložiska, 6.1.2016
Dopručuji též M8110 titanové lepidlo
Co se sadem po dědovi?, 5.1.2016
Když vzpomínáte některé staré odrůdy, tak mohu potvdit, že jsem asi před 25 lety mluvil s jedním šlechtitelem (Pavol Cifranič) a ten řekl tuhle památnou větu. Ještě jednou se vrátime k odrůdě Matčino a třeba i Jonathan.
Co se sadem po dědovi?, 3.1.2016
Celý problém je v tom, že deti a jejich deti mají nadbytek peněz a už vůbec nemají vztah jak k tomu jak to bylo dříve. Nevaří marmeládu, nezavařují nic nepěstují a raději si poupí do roka 2x dovolenou v zahraničí. Dokonce už vaří sporadicky. Nic jim... celý příspěvek >
Co se sadem po dědovi?, 3.1.2016
V roce 1980 po smrti tchána jsem převzal oplocený sad na Valašsku ve výšce cca 450 m o rozloze cca 33 arů. Sad měl jižní orientaci, zatravněný, hnojený a tráva se sušila. Stromů bylo asi tak 60 ks vzrostlých od švestek přes jabloně až po 2... celý příspěvek >
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 28.12.2015
Ano, zde - Diseases Caused by Pseudomonas syringae je to také psané, měď pomáhá. Jinak je to dobrý a výstižný článek, bohužel v jiné řeči.
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 28.12.2015
"Správná otázka". U mne byly dvě pracovnice na pozvání asi tak před 10 až 15 -ti lety od rostlinolékařské správy z okresního města k problému se švestkami Stanley. Jejich verdikt byl "monília laxa", protože i ta způsobuje léze na dřevě. Původně... celý příspěvek >
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 28.12.2015
pseudomonas syringae images Mne také nenapadlo jak vážné to je a ze začátku jsem nedával do souvislosti 2x po sobě neúspěch v dopěstování hrachu. Taky to, že poblíž odchází šeřík a o kousek dál okrasná vrba. Prostě věci které odjaživa rostou jako... celý příspěvek >
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 27.12.2015
Přesně tak jak mluvíte, choroba je aktivní hlavně v zimě a na jaro jsou vidět výsledky.
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 27.12.2015 Obsahuje fotku
Stačí zadat do google řetězec slov (anglicky)  a dozvíme se jak vážný problém to je.
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 27.12.2015 Obsahuje fotku
Toto jsou větve Stanley napadené stejně jako u Jojo.
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 27.12.2015 Obsahuje fotku
Toptaste z letošního roku
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika