Příspěvky uživatele - 159.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kurník, 13.7.2016
Dnes som začal zbúchavať vonkajšiu stranu, krivé dosky som sa snažil vyrovnat elektrickym hoblikom, no nie pri kazdej sa to dalo pretože niektoré su fakt velmi krivé, napadlo ma či by som mohol špáry zatmelit strešným tmelom OTTOSEAL P 305, ktorý mi... celý příspěvek >
Kurník, 12.7.2016
Polystyren tam chcem dávať aj kvôli tomu že dosky na vonkajšej strane niesu úplne rovné kedže sa jedná o dosky z paliet, a budú medzi nimi diery, preto som chcel vyplnit vnútorný priestor aby nebol prievan
Vari orientacia piestnych kruzkov, 12.7.2016
Zdravím. uz dlho sme mali doma rozobratý traktor vari s motorom jikov, vsetko bolo utesnene a pripravene na poskladanie, valec je po vybruse a vsetko je ako ma byt, problem je ze neviem nasadit valec tak aby som don napchal piestne kruzky na pieste,... celý příspěvek >
Kurník, 8.7.2016
zdravím,, nechcel som zbitočne zakladat novú tému tak to dám sem. Začal som so stavbou kurníku, konštrukcia je zo starých gulatín ktoré slúžili ako strecha garáže, z vonka bude kurník obitý doskami z paliet a z toho čo dom resp. záhrada dá.... celý příspěvek >
Vývěva rotační olejová, 20.4.2016
Zdravím, v garázi sme nasli toto: Lavat, typ VR 1,5/12 Po otvoreni z toho vytiekla voda a olej, elektromotor je v poriadku a funguje, vyzera to ako uplne nove a nikdy nepouzite, dokonca ked som to rozoberal tak zo srobov opadavala farba, po... celý příspěvek >
Rady pro absolutního začátečníka, 17.4.2016
Ano o PET flaškách som uz počul, ale nejak sa mi to nepozdáva. Predsa keď na to pečie celý deň slnko a ešte aj vodu cez to nalievam, ktovie co "fajnové" sa z toho všetko uvoľňuje do pôdy a rastlín. Minulý rok som zalieval priamo pod ne klasicky... celý příspěvek >
Rady pro absolutního začátečníka, 16.4.2016
zdravim, chcel by som sa spýtat na vase rady ohladom zavlazovania rajcin. Rozmyslam nad dvomi sposobmi, prvy: Zasadim dva rady rajciakov a medzera medzi radmi bude mat 50cm, do stredu v tej medzere vyhlbim "bazenik" hlboky cca 10cm a... celý příspěvek >
Rady pro absolutního začátečníka, 7.4.2016
Keď je teda problém niekde inde ako v presádzaní tak mi skúste poradiť pán Vladimír aký to je problém teda podľa Vás? Vela slnka? Teplo? Substrát? Vaše rajčiaky sú velmi pekné, tie čo mi ostali už vyzerajú podobne ako tie Vaše na druhej foto, no... celý příspěvek >
Rady pro absolutního začátečníka, 7.4.2016
Váš postup sa mi páči, budúci rok budem teda semienka vysievať určite tak ako vy a dúfam že už žiadne problémy nebudú :) No som začiatočník ale poňal som to v trošku väčšom merítku, paprík mám okolo 150 sadeníc+40 sadeníc rajčín, papriky majú... celý příspěvek >
Rady pro absolutního začátečníka, 7.4.2016
A kedy zvyknete vysievať semená? Ja som rajčiaky sadil okolo 22.2 a presádzam ich hlavne z dôvodu že sa sadeničky vytiahnu, takže ich následne presádzam a dávam im zem až po listy aby neboli také vytiahnuté, ked ich dávate priamo do kelimku niesu... celý příspěvek >
Rady pro absolutního začátečníka, 7.4.2016 Obsahuje fotku
Ach ospravedlňujem sa ale ja som napísal substráty do ktorých som vysieval, pardon. Rastliny som nasledne presádzal do Agro zahradnicky substrat s aktivnym humusom.  Sú v nom presadené aj papriky a s tymi vôbec žiadny problem preto ma ani... celý příspěvek >
Rady pro absolutního začátečníka, 7.4.2016
Minulý rok som mal obyčajný záhradný substrát, teraz boli niektoré vo výsevnom substráte značky agro myslím a niektoré vo výsevnom substráte z OBI. Tú OSB dosku mám preto lebo som tým predlžoval velkosť parapety aby sa mi tam toho zmestilo... celý příspěvek >
Rady pro absolutního začátečníka, 6.4.2016 Obsahuje fotku
A tu prikladám fotku tých čo prežili a aj narástli no i tak majú problémy ako vidiet na sfarbení listov. Druh Bejbino, z tých mi prežilo najviac, asi 50 percent sadeníc.
Rady pro absolutního začátečníka, 6.4.2016 Obsahuje fotku
Celá rastlinka takto oschla, pri druhu Pollicino mi z 15tich ostala jedna, tie to zobralo všetky za sebou.
Rady pro absolutního začátečníka, 6.4.2016 Obsahuje fotku
Fotka ked boli ešte menšie
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika