Příspěvky uživatele - 225.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou zeleninu a květiny ještě teď, 18.8.2016
Prosím o radu jakou zeleninu a výsev květin ještě teď v srpnu do pařeniště a skleníku, pro pozdější spotřebu.Díky
Letošní ječmen, 20.7.2016
Prosím o radu zda můžu ihned krmit králíky ječmenem s letošní sklizně?Nemá se nechat vydýchat tak jak se to dělá u sena nebo jetele.Diky
Kedlubny - gigant, 23.5.2016
Tento týden jsem sázel jako každý rok asi sto kusů gigantů.My je máme nejradší přehnané přes králíky kteří je mají nejradějí.Ještě ted krmím lonské.I tak nám jich zbyde hodně na zelí.
Řízkování chryzantén, 22.5.2016
Prosím dají se ted v květnu ještě řízkovat chryzantény?
Jak množit keře, 16.5.2016
prosím jak množit ted v květnu okrasné keře
Cihlářská stráň, 16.5.2016
Prosím o radu čím osázet stráň v bývalé cihelně.Jedná se mi o nějaké okrasné keře možná i skalničky ale hlavně aby stráň něčím zarostla.
Kustovnice, samosprašné kivi, 9.4.2016
Možná mám otázku nad kterou profík zakroutí hlavou.Mám plastový komposter který chci zakrýt něčím užitečným.Jeden problém je že dokud rostlina nevyroste do výšky 130cm tak je v celodenním stínu ale potom by byl na celodenním slunci.Poraďte víno,... celý příspěvek >
Velmi ranné Princess, 20.3.2016
Má někdo zkušenosti s odrudou brambor Princess.Sázím Impaly a Marabela v nadmoř.výšce 350m na znojemsku.Koupil jsem na zkoušku pár kilo odrudy Princess ale tuto odrudu neznám.Mám jich jen platonek na předklíčení ale jsou některé docela velké, když je... celý příspěvek >
Burbunský králík, 6.3.2016
Prosím o radu kde bych sehnal Burbunského králíka-samce ihned k připuštění.Na znojemsku se snad ani nevyskytuje?Prosím pomozte
Mandloň záchrana, 30.1.2016
Já jako majitel této diskuze jsem nikdy před tím nepsal a nevěřím že se jednalo o ty stejné stromy
Staré odrudy, 29.1.2016
Prosím, zabývá se někdo pěstováním a prodejem starých odrud jabloní.Chtěl bych několik takových stromků do svého sadu.Díky
Mandloň záchrana, 29.1.2016
Já jsem ten nešťastný majitel.Myslíte si že je lepší do stromů nezasahovat?Chtěl jsem je jen trochu sesadit a dát jim nějaký tvar.Ale když píšete že je to špatně tak si nechám poradit.Ještě dotaz můžu stromy něčím pohnokit nebo taky ne?Dík
Mandloň záchrana, 28.1.2016 Obsahuje fotku
Mě se zdá že má mnoho vlků až dva metry dlouhých.Chtěl bych i stromy trochu sesadit/nevím jestli je to vůbec možně/. A pak jak se k ním zachovat, hnojit-nehnojit a jestli se snesou na blízku z dalšími ovocnými stromy a zeleninou.Předem děkuji
Mandloň záchrana, 27.1.2016 Obsahuje fotku
Prosím o radu.Zdědil jsem zahradu kde jsou tři stromy mandloní které jsou v žalostném stavu.Potřeboval bych poradit jak je prořezat a vůbec jak je ošetři, hnojit atd Připojuji foto
Čím prihnojit, 3.11.2015
Prosám o radu čím přihnojit ted vinnou révu-stolní odrudy
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika