Příspěvky uživatele - 193.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to opravdu Anacyclus?, 26.10.2015
Dobrý den, řekl bych že je to Erigeron trifidus.
Jaká choroba či porucha je na jabloni?, 22.2.2013
Díky zatím za odpovědi. Vypadá to tedy na skvrnitost. Flíčky už byly na plodech na stromě před sklizní. Skladováním se skvrny zintenzivňují. Na ostatních stromech (odrůdách) máme tyto flíčky rovněž již v době zrání. Zkusím ještě zjistit, co je... celý příspěvek >
Jaká choroba či porucha je na jabloni?, 22.2.2013
Odrůdu bohužel u této jabloně nevím. Myslel jsem, jestli by to nemohla být nějaká plíseň. Mají to všechny jablka na zahradě a to jsou od sebe i přes 50 m. Měl to i Rubín a Golden Delicious. Tedy jde pouze o nedostatek vápníku. Jinak jsou jablka... celý příspěvek >
Jaká choroba či porucha je na jabloni?, 22.2.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den. Chtěl jsem se poptat, co je na plodu za chorobu či poruchu. Prošel jsem různé obrázky na internetu, ale nejsem si 100 % jist. Vypadá to na pihovitost, ale dužnina není v podstatě napadena. Dužnina nechutná hořce. Flíčky byly na plodech již... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika