Příspěvky uživatele - 110.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čačanská najbolja, 4.4.2018
Plody sice pěkné, ale jeden den ještě kyselé, nezralé, druhý den přezrálé a navinulé. A i jako kompot kyselé nebo jen sladké, když se dá hodně cukru aby se přebila kyselost. Jsem rád, že jsem ase jí zbavil a nahradil Lepoticou.
Třešnička neroste, 13.1.2018
Loni jsem zasadil Sveet Easy na Gisele5. Na podzim měla přírůstky cca 80cm. Jáma průměr 90cm a 40cm hluboká v jílovité, silně nekvalitní zemi (tam asi kořeny ještě nejsou) a vyplněná jílovitou zemí s pískem navežená z pole a trochu kvalitnější než... celý příspěvek >
Zničené pupeny, 10.8.2017
Ach ty majore. Přemýslíš taky někdy než něco napíšeš? Jo? Tak mi poraď. Ve všech vrcholových pupenech švestky jsem našel asi 3 mm velké, bílé červíky. Hlavně mi nepiš, že je to květopas, švestka už byla dávno odkvetlá a nové výhony asi 120 mm... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 22.11.2016
Já jsem porovnal originál řetěz Hecht a Husqarny a HQ bal o poznání lepší. Ten pán, co mi brousí řetěz o pile Hecht říká, že je to pila do pouště. Přesto mi skoroprofík s pilou Hecht 44 za sobotu porazil 14 borovic s průměrem kmene okolo 100 cm.... celý příspěvek >
Borůvky kanadské, 25.10.2015
Do dnes mám před očima Kantorkův vtip, kde jeden chemik druhému říká: "Pane kolego, ta vaše zatracená kyselina sírová, mi zase sežrala svačinu." S litím kyseliny sírové na záhon bych byl velice opatrný. Tahle kyselina je podle naší chemikářky... celý příspěvek >
Rakytník - množení, 25.10.2015
Samec má větší pupeny. Podle toho se rozeznají.
Ochrana třešní před ptactvem, 1.9.2014
Mám 4 Kamčatské borůvky a věřil jsem CDčkám. Ale ty mou důvěru zklamaly, a plody během jednoho dne zmizely. Od té doby je otrhám o pár dní dřív než si jich ptáci všimnou. Sice nejsou ideálně zralé, ale mám je!!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika