Příspěvky uživatele - 204.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Užvýkané konečky trávy, 28.7.2016
Dobrý den, tak jsem tu sekačku v pondělí koupila, ruční Brill, zatím jsme nadšeni. Serizena byla dobře, stříhá i ten papír. V neděli jsme ještě Posekali rotační a v pondělí jsme testovali vretenovkou. Nastavili jsme opatrně na vyšší výšku a museli... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 23.7.2016
Děkuji za informaci. Hned v pondělí ji chci koupit, tak to všechno zjistím. Zdravím Katka
Užvýkané konečky trávy, 22.7.2016
Moc díky. Všechno to prozkoumám. K té Brill se přikláníme proto, že mám ten obchod i servis asi 100 metrů od domu, ale půjčit mne to na vyzkoušení nechtějí. Bohužel. Tak jeste to zvazim. Zdravím Katka
Užvýkané konečky trávy, 22.7.2016
Moc děkuji za vyčerpávající odpověď. Mám spadeno na tu Brill.  Ale ještě to zvazim. Moc vám děkuji a přeji krásný den a ještě krásnějš í trávníček. Katka
Užvýkané konečky trávy, 21.7.2016
Dobrý večer pane Martine. Váš trávník je opravdu krásný. Chtěla bych se zeptat jakou ruční vretenovkou secete. Mám malý trávník a chtěla bych si ruční vretenovkou pořídit. Můj manžel je k ruční sekačce velmi skeptický, že prý se moc nadru a že to... celý příspěvek >
Jak a kdy stříhat hortenzie?, 12.10.2015
Dobry den, i velkou hortenzii lze prehodit netkankou a kolicky na pradlo, drevenymi, pricvakat k vetvickam, nic neodleti a drzi to dobre. Zdravim Katka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika