Příspěvky uživatele - 168.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Raná, bezsemenná, rezistentní, mrazuvzdorná... aneb rozinky v podhůří a bez chemie?, 4.2.2016 Obsahuje fotku
Ještě foto přípravy...
Raná, bezsemenná, rezistentní, mrazuvzdorná... aneb rozinky v podhůří a bez chemie?, 4.2.2016
Dobrý večer, kde máte Solaris? Volba odrůdy je pro mne teď úkol číslo 1, teda kromě plánování udírny. Psal jsem ke Krausům ohledně sazenic a něco málo rad a zatím čekám na odpověď. Nicméně jsem si také psal s několika vinaři " polárníky " a tahal... celý příspěvek >
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 14.9.2015
Děkuji. Vím, měl by to vydržet, ale nejsem zrovna vinařská oblast. Pokud to vyjde, chtěl bych zkusit ještě Biancu, Cabernet Cortis, Regent... Zjišťoval jsem informace od vinařů v podobných podmínkách a tyto odrůdy také zmiňují. M
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 13.9.2015 Obsahuje fotku
Připravuju si půdu pro malý vinohrádek. Nejdřív jsem měl jen vykopané díry o průměru 60cm, ale pak mě to nedalo a dělám rygolování. 60 cm do hloubky (30 cm vyhodím doleva, 30 cm doprava) a ještě zrýt dno. Dám kompost, trochu Cereritu a vrátím zpět v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika