Příspěvky uživatele - 87.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký traktůrek do terénu?, 25.1.2012
Ano, do terenu, mate pravdu, presneji receno do prudkeho kopce. Kdyz jsem ale chtel Karsit nebo Starjet s Vanguardem a K62, tak jsem se dostaval s cenou dalece pres 100tis a jete v bazaru jsem nenasel. Taky potrebuji do kopecku nekdy neco potahnout a... celý příspěvek >
Menší dřevěná udírna, 15.12.2010
Dobrý den, děkuji za inspiraci, velmi podařená domácí údírna,  chuťové buňky se bouří. Něco podobného bych také chtěl postavit na chatě, byl byste ochotný mi poskytnout podrobnější informace? Např. nákres atd. - udírna je mi v podstatě jasná,... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 11.9.2008
Nevíte kde jde koupit ta výdřeva lisu?
Jakou odrudu třešně na slivovici?, 7.5.2008
pánové, tak nevím. Udělali jsme s kamarádem domácí kalvádos- ovšem pohráli jsme si s tím: jablka zdravá, sladká, voňavá, přebíraná. Žádný umělý cukr, pouze 1 malá dýně na 220l kvasu. Výsledek: cca 18l 52% kalvádosu (nevím přesně, byla to maximální... celý příspěvek >
výška stromu, 30.3.2008
Dobrý deň. Chcela by som poprosiť o radu. Staviame rod.dom pri Brne na pozemku veľkom okolo 1400m2. Chceli by sme okolo domu pestovať ovocné stromy -pozemok je k tomu vcelku vhodný - mierny južný svah. Ako úplný laici sme si vobec neuvedomili aké... celý příspěvek >
Poradíte ce je to za keř? foto, 21.6.2007
Bougenvileu jsem koupila na Floře Olomouc a mámji  již několik let, krásně se rozrostla a má nádherné květy. Nevím ale jak bych ji mohla rozmnožit. Poradí mi někdo?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika