Menší dřevěná udírna



host - 87.46 (?)
15.12.2010 9:55

Dobrý den,

děkuji za inspiraci, velmi podařená domácí údírna,  chuťové buňky se bouří.

Něco podobného bych také chtěl postavit na chatě, byl byste ochotný mi poskytnout podrobnější informace? Např. nákres atd. - udírna je mi v podstatě jasná, jen bych ocenil nějaký náčrtek topeniště a kouřovodu, vč. přívodu do spodní části udírny.

Děkuji L. Oškrdal

loskda@fnbrno.cz

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
         
host - 40.186 (?), 18.10.2010 8:47

To máš pravdu, ale at zkusí někdo postavit něco lepšího....Myslím, že to co sem lidi vkládaj, tak to z udírnama nemá nic společného, ale to je můj názor.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 40.186 (?), 18.10.2010 9:01

Ještě sem chtěl dodat, že to není jenom udírna, ale lze tam grilovat maso na žulovém kameni, nebo na roštu a hlavně, když je zima, tak si mohu na tálu svařit vínko, atd... Vymýšlel jsem to přes rok a stálo to zato.Mám rád uzení studeným kouřem(do 40stupnů),ale není problém tam udělat během pár minut 80 a více stupnů, mám tám tři klapky, kterýma si reguluji teplotu podle potřeby.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
sláveček - (3) - 139.167 (?), 3.11.2010 20:53
Fakt hezké, ale hlavně dobrý nápad celé to prokombinovat a využít pro více možností. Chci se zeptat, jak máte vyřešno topeniště (v kombinaci se žulovou deskou) a z čeho je?Nebyl by plánek? Dík Petr Zlín
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 40.186 (?), 11.11.2010 17:32

Dobrý večer, topeniště je celé z šamotu a ve vrchní části je zabudovanej železný rám do kterého lze vkládat litinový tál, nebo žulová deska.Plánek, nebo něco podobného nemám, protože jsem to všechno dělal z hlavy.Už jsem v tom několikrát udil a nemá to chybu, prostě pecka.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 198.91 (?), 17.4.2022 22:48

Zdravím Radku, tvoje udírna na mne udělala velký dojem. Vypadá suprově a takhle bych si to nějak představoval. Je to další výzva pro mne. Díky za inspiraci.

Ps: Mno nic, stále jsem s tím otálel, zřejmě půjdu do toho 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 87.46 (?), 15.12.2010 9:55

Dobrý den,

děkuji za inspiraci, velmi podařená domácí údírna,  chuťové buňky se bouří.

Něco podobného bych také chtěl postavit na chatě, byl byste ochotný mi poskytnout podrobnější informace? Např. nákres atd. - udírna je mi v podstatě jasná, jen bych ocenil nějaký náčrtek topeniště a kouřovodu, vč. přívodu do spodní části udírny.

Děkuji L. Oškrdal

loskda@fnbrno.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 67.131 (?), 16.3.2011 16:08

Dobrý den, vaše udírna je nádherná! Mohl by jste mi prosím vložit nějáké nákresy popřípadě nějáký postup pří práci? Předem děkuji s pozdravem Jan Ertelt.   spurs@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 223.4 (?), 8.5.2011 12:27

Dobrý den, chtěl bych poradot. Čím by bylo nejlepší natřít vnějšek udírny? Dík všem za odpovědi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 126.11 (?), 23.5.2011 11:06

Dobrý den

Přeji Vám pěkný den! Vaše udírna je velice pěkná a byl bych Vám strašně moc vděčný za vložení stručnějšího popisu a popřípadě plánku, fotek apod. Jsem mladý kutil a zkušeností moc nemám proto Vás tímto žádám o pomoc. Mipek123@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 153.224 (?), 6.6.2011 17:03

Dobrý den, velice pěkná udírna, mohla bych poprosit o plánek a pracovní postup?Děkuji kautova@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika