Příspěvky uživatele - 10.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek sezóna 2021/2022, 27.12.2022
Proč nehnojit před výsadbou.Česnek sázím většinou po bramborách-naseji zelené hnojivo/hořčici/.Soused dokonce hnojí hnojem a výsledky máme oba dobré.Na jaře lehce přihnojím cereritem.Josef
Tanina na cibuli, 2.6.2020
Zdravím všechny zahrádkáře, jak dlouho necháváte přikrytou cibuli netkanou taxtilií.
Vysoké natě u brambor, 20.5.2018
Vyrostou mi vždy vysoké natě a pak když příjde silnější déšť lehnou a už se nenarovnají.Úroda nebývá zas tak špatná, vysazuji kolem 15kg a sklízím tak 120-140kg.Hnojím pouze chlévskou mrvou.pod sadbu.
Nestejnoměrné dozrávání, 29.8.2017
Ve skleníku pěstuji révu Kardinal.Hrozny dozrávají nestejnoměrně-na hroznu zůstávají zelené nevyzrálé kuličky.Toto téma tady sice již kdysi proběhlo, ale nemohu jej najít.Poradí mi někdo?Josef
Kvetení pomerančovníku, 15.6.2017
Prosím o radu ohledně kvetení pomerančovníku.Kvete brzy z jara, ale veškeré květy opadají.Nyní začíná kvést znovu a mám obavu že zase opadají.Mám ho už deset let a za tu dobu pouze jeden plod.Kvete opravdu bohatě a vždy dvakrát do roka.Může mít pouze... celý příspěvek >
Postřik bobulí, 11.10.2016
Venkovní odrůdu jsem dostal od souseda, ten ji také dostal jako bezejmennou.Podle hroznů to bude asi na mošt.Má menší husté hrozny-tmavé.Je ale sladké a vnoučata jej mají rádi a mívá pěknou úrodu.Ve skleníku mám odrůdu Kardinál a též jsem... celý příspěvek >
Postřik bobulí, 5.10.2016
Děkuji za odpověď.Josef
Postřik bobulí, 5.10.2016
Pane Vysloužil, postříkat vinohrad a vyhnout se hroznům bych asi nedokázal.Kdybych měl vinohrad nebudu se zabývat touto otázkou.mám dvě hlavy venku a jednu ve skleníku již asi 15let a letos poprvé padlí padlo i na venkovní révu.Na listech mi zbytky... celý příspěvek >
Postřik bobulí, 3.10.2016
Dobrý den, když ošetřujete postřikem proti padlí stříkáte i bobule nebo jenom listy?Stříknul jsem všechno a nyní při sklizni jsou na bobulích stopy po postřiku.Josef
Česnek jako cibule, 1.5.2016
Tak jsem dvě "cibule"na podzim zasadil a na jaře sklidil.Vyrašil jeden list, který začal žloutnout a usychat, tak jsem jej vyndal a po kontrole jej vyhodil.
Odrůda Regent, 2.9.2015
Na snímcích jsou mezi zralými bobulemi i bobule zelené.Dozrají?Mám totiž problém s tím, že spodek hroznu tj.podle velikosti hroznu mi nedozrají.
Zelené hnojivo, 29.7.2015
Dobrý den, jaký máte názor na zelené hnojení.V poslední době je názor zeleným nehnojit, ale dát jej do kompostu.Josef
Česnek jako cibule, 5.7.2015
Česnek pěstuji již dlouho, ale ještě jsem se s tím nesetkal.Beru to, že z pacibulek vyrostou nedělené hlavičky, ale tento byl ze stroužků a navíc jsem loni investoval do sadby.Stávalo se mi toto při jarní výsadbě podzimního česneku.Děkuji paníLído... celý příspěvek >
Česnek jako cibule, 5.7.2015
Zdravím všechny zahradkáře a pěstitele česneku vzlášť.Tak jsem sklidil česnek a mezi normálním česnekem jsem měl tři bez stroužků jenom jako cibuli.Má s tím někdo z vás nějakou zkušenost a co to takhle na podzim zasadit?
Spodní listy česneku žloutnou, 27.5.2015
Dnes jsem si zakoupil močovinu abych trochu česneku přilepšil.V návodu na obalu je pro postřik 0,5% roztok, ale zde je doporučován 5% roztok.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika