Příspěvky uživatele - 10.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žluté skvrny na rajčatech, 22.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na rajčatech se mi objevily žluté skvrny.Poradí mi někdo čím je to způsobeno.Jana
Rez hrušňová, 9.9.2014
Dobrý den, je možné napadení jabloní rzí hrušňovou.Rostou mi těsně vedle jabloně tůje.Děkuji za případnou odpověď.Pavel
Zálistky a tažně na příští rok, 14.7.2014
Ano, to je právě to co se snažím zjistit.četl jsem, že se mají zálistky vylamovat protože vysilují révu.Je pravdou, že jsem nikde jinde nečetl ani neslyšel jiný důvod, třeba proč nevylamovat.Začínám a tak se učím.Nebudu nikdy vinařem, protože bydlím... celý příspěvek >
Zálistky a tažně na příští rok, 12.7.2014
Dobrý den, jsem také začínající nemohu říci vinař, ale pěstitel tří hlav révy.Chtci se jenom zeptat-když poctivě vylamuji zálistky a osečkuji, tak to je asi špatné co?To mi už příští rok žádné plodné pupeny nevyraší?Děkuji za odpověď.Josef
Násada květů, 23.5.2014
Pěstuji skleníkovou odrůdu Kardinál již více jak deset let a letos mi vyrazily pouze dva květy.Poradí mi někdo proč?Josef
Opadávání plodů, 25.5.2012 Obsahuje fotku
Během dvou dnů mi opadaly téměř všechny plody.Letos začalo všechno kvést najednou, tak včelky i ostatní opylovači nestíhali a nyní tohle.Přikládám obrázek.Poradí mi někdo proč se plůdkům nelíbí na stromě?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika