Příspěvky uživatele - 227.209

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Název rostlin, 31.8.2015
Kuklík - Geum - jsem také zvažoval. Nakonec jsem to nechal být, ale asi máte pravdu (jako skoro? vždycky.) Na bělozářku jsem pozapomněl; nejspíš je to také správné urření. První růžový polštářek je občas pěstovaná bochánkovitá skalnička, snad... celý příspěvek >
Poradí někdo co je to za rostlinu?, 9.11.2012
O.K. Josef.
Vytekani asi mizy z tresni, 9.11.2012
Není to míza, ale klejotok. Často bývá způsoben nevhodnými pěstitelskými podmínkami, např. příliš vlhkým, studeným místem, těžkou jílovitou půdou apod. Zkuste si dát "klejotok" do vyhledávače, jistě se dočtete více i tady na fóru. Myslím, že... celý příspěvek >
Co je to z strom - from middle east, 9.11.2012
Asi jste se přepsal a měl na mysli borovici pínii (Pinus pinea). Sosna je naše domácí borovice. Sám nemám se středomořskými borovicemi téměř žádné zkušenosti a tak si borovici na obrázku netroufnu určit. Snad by to pínie mohla být. Možná by to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika